Nowa oferta Biznes Pakietu w Orange

Nowa oferta Biznes Pakietu w Orange

Nowa oferta Biznes Pakietu w Orange
Źródło zdjęć: © WP.PL
11.02.2013 14:58, aktualizacja: 11.02.2013 15:19

Orange Polska wprowadza nową, uproszczoną i korzystniejsza ofertę Biznes Pakietu

Oferta Biznes Pakietu dla średnich firm składa się z: Internetu DSL prędkością do 1. Mb/s, od 1 do 6 zewnętrznych linii telefonicznych oraz wirtualnej centralki PBX zarządzającej nawet 20 numerami wewnętrznymi. Usługa pozwala na zachowanie dotychczasowych numerów telefonicznych firmy, nie wymaga też wymiany aparatów telefonicznych, z których korzysta firma.

Klienci mogą korzystać z planu podstawowego z nieograniczonymi połączeniami na numery stacjonarne w sieci Orange Polska lub z planu nielimitowanego, który umożliwia rozmowy bez ograniczeń ze wszystkimi numerami stacjonarnymi i komórkowymi w kraju. Decydując się na Biznes Pakiet klienci otrzymują profesjonalny internet stacjonarny z prędkością do 1. Mbit/s, wraz z stałymi adresami IP, dzięki którym można uruchomić serwer WWW, a także aplikacją pozwalającą na utworzenie e-sklepu. Bezprzewodowa sieć Wi-Fi pozwala na korzystanie z internetu i urządzeń biurowych.

W pakiecie znajdują się także dodatkowe funkcjonalności, takie jak wirtualny fax (fax2mail), biznesowy pakiet hostingowy, oraz pakiet bezpieczeństwa (firewall)
. Stała, opłata abonamentowa - od 13. zł netto (170,97 zł z VAT) miesięcznie - za wszystkie wymienione wcześniej usługi pozwala firmom starannie zaplanować wydatki i nie martwić się o wysokość rachunków telefonicznych.

Oferta Biznes Pakietu dla dużych firm przeznaczona jest dla przedsiębiorstw posiadających już centrale PABX i zatrudniających kilkudziesięciu pracowników. Umożliwia im korzystanie z symetrycznego dostępu do internetu, hostingu, firewalla, e-sklepu, wirtualnego faksu i WiFi. Dodatkowo w ramach tej usługi firma może swoje oddziały połączyć w sieć VPN. Jeżeli firma nie posiada własnej centrali może skorzystać z oferty Orange: Centrala Diatonis doskonale współdziała z usługą Biznes Pakiet.

Szczegóły oferty można znaleźć na stronie www.orange.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)