CDBurnerXP 4.3.0.1991 - darmowe narzędzie do nagrywania płyt

CDBurnerXP 4.3.0.1991 - darmowe narzędzie do nagrywania płyt
Źródło zdjęć: © IDG.pl

25.03.2010 19:00, aktual.: 26.03.2010 09:15

Komercyjne aplikacje do nagrywania płyt są duże, ociężałe i kosztowne. Zainstaluj program CDBurnerXP - ich bezpłatny, niewielki i doskonały zamiennik.

CDBurnerXP 4.3.0 to najnowsza wersja aplikacji do nagrywania płyt. Program obsługuje wszystkie (także dwuwarstwowe) rodzaje dostępnych na rynku nośników - począwszy od płyt CD, na Blu-Ray i HD-DVD skończywszy. Potrafi czyścić nośniki wielokrotnego zapisu oraz zapisywać i wypalać obrazy płyt. Konwertuje obrazy zapisane w formatach BIN i NRG na ISO.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Wszystkie wypalone dane aplikacja poddaje na koniec weryfikacji. Nie omija natomiast zabezpieczeń przed kopiowaniem. Program tworzy także płyty startowe, co przydaje się podczas nagrywania nośników instalacyjnych z systemami operacyjnymi. Funkcje dodatkowe ułatwiają wydrukowanie okładek do nagranych płyt.

Za pomocą CDBurneraXP można utworzyć z plików mp3. wav, ogg, flac lub wma płytę Audio, a w trakcie nagrywania automatycznie usunąć zbędne przerwy między utworami. Program pozwala dodać do tworzonej kompilacji nagrania z innych płyt muzycznych bez wstępnego umieszczania ich na dysku. Wbudowany odtwarzacz ułatwia wybór poszczególnych ścieżek. Pomocna jest także funkcja obsługująca listy odtwarzania M3U i WPL.
Dostępne w polskiej wersji językowej narzędzie jest darmowe do użytku domowego i komercyjnego.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)