Ogrodowy głośnik Creative - stylizowany na skałę

Ogrodowy głośnik Creative - stylizowany na skałę

Ogrodowy głośnik Creative - stylizowany na skałę
Źródło zdjęć: © creative.com
26.07.2010 13:20, aktualizacja: 27.07.2010 09:41

Firma Creative wprowadziła do swojej oferty bezprzewodowy głośnik przeznaczony do instalacji na zewnątrz – Sound Blaster Wireless Rock - Outdoor Speaker. Jego obudowa wyglądem...

Firma Creative wprowadziła do swojej oferty bezprzewodowy głośnik przeznaczony do instalacji na zewnątrz – Sound Blaster Wireless Rock - Outdoor Speaker. Jego obudowa wyglądem przypomina granitową skałę, czyli materiał, który idealnie można wkomponować w wystrój praktycznie każdego ogrodu.

Nowość na pierwszy rzut oka wyglądem przypomina głaz. Nic jednak bardziej mylnego. W rzeczywistości jest to wodoszczelny głośnik bezprzewodowy przeznaczony do instalacji np. w ogrodzie. Urządzenie współpracuje z bezprzewodowymi transmiterami Sound Blaster (brak w zestawie), a jego obsługa, jak zapewnia producent, jest niezwykle prosta. Cała konfiguracja została ograniczona do trzech kroków i nie wymaga podłączania kabli czy konfiguracji sieci.

Gadżet wykorzystuje bezprzewodową technologię 2.4 GHz, a zasięg jego działania wynosi maksymalnie 3. m. Całość mierzy 30,5 cm x 28,5 cm x 35 cm przy wadze 6,3 kg. Wewnątrz wodoszczelnej konstrukcji zamknięto koncentryczny głośnik stereo z wooferem i dwoma tweeterami. Odłączany akumulator zapewni do 6 godzin ciągłego grania. W zestawie oprócz głośnika znajduje się pojedynczy akumulator oraz specjalna ładowarka z zasilaczem sieciowym.

Cena zestawu: około 200 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)