Arzum Firrin - toster z szufladą

Arzum Firrin - toster z szufladą
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.05.2013 09:30

Wysuwana szufladka ułatwia wkładanie i wyjmowanie pieczywa z urządzenia.

Na tej stronie zostały opisane już najbardziej niezwykłe, designerskie i zaawansowane technologicznie tostery. Niezależnie jednak od tego, czy urządzenia były nowoczesne czy steampunkowe, szklane czy drewniane, przepowiadające pogodę czy podłączane do komputera - wszystkie miały tę samą cechę - chleb wkłada się do nich od góry. Wydaje się, że to oczywiste, jednak niekoniecznie...

Toster Arzum Firrin na pierwszy rzut oka wygląda całkiem normalnie. Dostępny jest w kilku metalicznych kolorach i ma nieco wydłużony, obły kształt. Jednak czegoś w nim brakuje... No właśnie, nie ma otworów na pieczywo! Arzum Firrin jest bowiem inny - tosty wkłada się i wyjmuje z boku. Służy do tego wysuwana szufladka. Rozwiązanie nie jest pozbawione zalet, przede wszystkim opieczone pieczywo łatwiej wyjąć z urządzenia (nie ma pokusy, żeby pomagać sobie metalowymi sztućcami - a to bardzo niedobry pomysł, jeśli toster jest podłączony do prądu).

Nie wiem, czy jest sens zmieniać sprawdzone rozwiązania, ale biorąc pod uwagę liczbę osób, które rok rocznie w ten głupi sposób tracą życie, może dobrze, że dla tradycyjnych tosterów powstaje jakaś alternatywa.

Cena: 72 dolary

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)