Dacor Discovery WineStation - domowy dozownik wina

Dacor Discovery WineStation - domowy dozownik wina

Dacor Discovery WineStation - domowy dozownik wina
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.05.2013 13:50

WineStation to chłodziarka do wina z linii Discovery amerykańskiej marki Dacor. Urządzenie wyposażone jest w dozownik i sterowanie dotykowe, które ułatwia serwowanie dokładnie odmierzonej ilości w wina w odpowiedniej temperaturze.

Dacor Discovery WineStation pomieści cztery otwarte butelki wina, a specjalny system pozwala przechowywać je w komorze urządzenia do 6. dni bez odczuwalnych zmian w smaku i aromacie. System chłodzenia z kolei dbać ma o odpowiednią temperaturę trunku.
Dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem LCD podaje najważniejsze dla użytkownika informacje, takie jak rodzaj wina i jego temperatura. Chcąc skosztować trunku, możemy z kolei wybrać, czy chcemy mieć nalany pełen kieliszek, pół, czy tylko odrobinę wina do posmakowania.

System CleanPour z kolei upraszcza wymienianie butelek i podłączanie ich do dozowniku. Specjalna końcówka podłączana jest bezpośrednio do butelki zaraz po wyjęciu korka, z kolei system CleanPour wysysa resztkę powietrza i zastępuje je argonem - dzięki temu aromat nie ulegnie szybkiemu wywietrzeniu.

Na uwagę zasługuje fakt, że producent zdecydował się na produkcję urządzenia w swoim rodzinnym regionie, zamiast zlecać ją fabrykom w krajach rozwijających się. Produkowana w Kalifornii winiarka kosztować będzie około 17000 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)