Cafe Plus, czyli kobiece taryfy w Plusie

Cafe Plus, czyli kobiece taryfy w Plusie

17.10.2007 21:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plus wprowadza nową ofertę postpaid stworzoną specjalnie dla kobiet. W ofercie Cafe Plus, dostępnej od 18. października, po dwóch minutach rozmowy wstrzymywane jest naliczanie czasu. Przez kolejnych 58 minut rozmowa jest bezpłatna.

Klientki mają do wyboru trzy taryfy, a dla podkreślenia ich własnego stylu - trzy linie aparatów telefonicznych, biżuterii i innych akcesoriów: Mocca, Cappuccino i Espresso. Również 18. października rusza portal www.cafe.plus.pl, dający możliwość swobodnej wymiany myśli i spostrzeżeń. Ambasador kampanii promującej ofertę Cafe Plus zostanie zaprezentowana 17. października.

Oferta została stworzona na podstawie badań dotyczących oczekiwań konsumentek. Pozwoliły one w optymalny sposób dostosować ją do ich indywidualnych potrzeb kobiet korzystających z telefonu komórkowego.

_ Kobiety doskonale rozumieją, że rozmawiając budują relacje z innymi ludźmi. Kładą większy od mężczyzn nacisk na komunikację i dlatego często ich rozmowy są znacznie dłuższe. Rozmowy kobiet służą nie tylko wymianie rzeczowych komunikatów, ale także podzieleniu się z rozmówcą refleksjami, uwolnieniu nagromadzonych emocji czy po prostu wygadaniu się. Potwierdziły to przeprowadzone przez nas badania. Nad dopasowaniem oferty do oczekiwań kobiet pracował zespół… składający się głównie z kobiet. Analizowano wyniki badań, to, jak klientki spędzają dzień, co jest dla nich ważne, co lubią robić, do czego przywiązują największą wagę. W wyniku tak wnikliwego podejścia z naszej strony udało nam się opracować ofertę, dzięki której kobiety będą mogły swobodnie rozmawiać, nie obawiając się o wysokość rachunku _ - wyjaśnia Agnieszka Węglarz, dyrektor departamentu strategii marketingowej Polkomtela.

Wszystkie kobiety uwielbiają rozmawiać, ale i pod tym względem widać różnorodność. Niektóre wyjątkowo często rozmawiają z przyjaciółką, inne wolne chwile na długie rozmowy mają tylko w wieczory i weekendy lub lubią rozmawiać z grupą wybranych przyjaciół. W odpowiedzi na tę różnorodność Plus przygotował różne pakiety.

_ Pakiet Gorąca Linia _ to oferta dla kobiet, które najczęściej rozmawiają z jedną osobą. Gorąca linia daje im nieograniczoną ilość minut na połączenia z jednym numerem w sieci Plus. Jest też specjalny pakiet dla zapracowanych kobiet, które preferują rozmowy wieczorem lub w weekendy. To _ Przegadane wieczory i weekendy _, czyli jeszcze więcej minut na rozmowy w sieci Plus. Swobodę rozmów z grupą znajomych zapewnia pakiet _ W gronie przyjaciół _ - to więcej dodatkowych minut na rozmowy z pięcioma numerami w sieci Plus. Pakiety można zmieniać, dodawać. W pakietach _ Przegadane wieczory i weekendy _ oraz _ W gronie przyjaciół _ po drugiej minucie połączenia do sieci Plus licznik zatrzymuje się i kolejne 58 minut rozmawia się za darmo.

Dla przykładu: taryfa _ Cafe Plus 75 _ zapewnia 120 minut na rozmowy do wszystkich sieci w ramach abonamentu. Dzięki temu jednak, że po dwóch minutach połączenia w sieci Plus taryfikacja zostaje zatrzymana, w rzeczywistości klientka może rozmawiać nawet 60 godzin (3600 minut), bez dodatkowych kosztów.

Kobiety lubią również podkreślać swoją kobiecość i własny styl. Dlatego w ofercie _ Cafe Plus _ przygotowane zostały trzy specjalne linie, a w nich specjalnie dopasowane telefony, biżuteria, akcesoria, wygaszacze i tapety. Tak telekom je prezentuje i będzie reklamował.

Dla kobiet Eleganckich - MOCCA. Poezja wysublimowanego smaku.
Linia eleganckich telefonów komórkowych, akcesoriów i wygaszaczy ekranu, łącząca w sobie współczesne trendy z dobrym stylem. Telefony i dodatki z tej linii są niczym kieliszek wytrawnego wina albo filiżanka kawy mocca - liczy się tu wysublimowany smak i dobra jakość. Przykładowe modele telefonów: Nokia 6125 i Motorola KRZR K1.

Dla Romantyczek - CAPPUCCINO. Delikatny i subtelny smak.
Telefony i dodatki w tej linii mają charakter subtelny i zmysłowy. Cappuccino to po prostu telefony z duszą. Idealne dla kobiet, które w życiu kierują się głosem serca. Przykładowe modele telefonów: Nokia 7360 i Samsung SGH-E570.

Dla kobiet Dynamicznych - ESPRESSO. Mocna dawka energii i spontaniczności. Najodpowiedniejszym określeniem charakteryzującym telefony i dodatki z linii Espresso jest dynamizm. Te wyjątkowo nowoczesne aparaty stworzone są dla kobiet, które przez życie podążają tanecznym krokiem. Tryskają energią i wciąż szukają tego, co nowe i ekscytujące. A do nich idealnie pasujące akcesoria i tapety. Przykładowe modele telefonów: Nokia 5200 i SonyEricsson W300i.

Dodatkowo, każda abonentka _ Cafe Plus _ ma także możliwość ściągnięcia na swoją komórkę specjalnych kobiecych aplikacji (np. biorytmy, licznik kalorii). Ma również możliwość korzystania ze specjalnych serwisów SMS-owych dotyczących tego, jak np. pielęgnować urodę. Przez pierwsze 3 miesiące dla abonentek _ Cafe Plus _ są one za darmo.

Z myślą o kobiecych rozmowach powstał również portal www.cafe.plus.pl. To wyjątkowe miejsce w przestrzeni internetowej, w którym każda z kobiet znajdzie ciekawe artykuły. _ Cafe Plus _ daje możliwość swobodnej wymiany myśli i spostrzeżeń - poprzez blogi i fora. Można na nim spotkać kobiety, które mają podobne pasje lub chcą podzielić się swoim doświadczeniem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)