Nowe taryfy w ofercie "Plus na kartę"

Nowe taryfy w ofercie "Plus na kartę"

04.04.2013 12:35, aktual.: 04.04.2013 13:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plus wprowadził nowe taryfy w ofercie "na kartę". Nowy Plus na Kartę po doładowaniu odpowiednią kwotą umożliwia np. połączenia w cenie 9 gr za minutę, smsy za 1 grosz, czy też nielimitowane rozmowy w sieci. We wszystkich nowych taryfach jest także dostępne LTE.

*Plus wprowadził nowe taryfy w ofercie "na kartę". Nowy Plus na Kartę po doładowaniu odpowiednią kwotą umożliwia np. połączenia w cenie 9 gr za minutę, smsy za 1 grosz, czy też nielimitowane rozmowy w sieci. We wszystkich nowych taryfach jest także dostępne LTE. *

Do wyboru są następujące opcje:

- tylko 9 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci oraz 1 gr za SMS-y do wszystkich sieci,

- darmowy pakiet 100. SMS-ów do wszystkich sieci,

- pakiet internetowy 20. MB za 1 zł,

- nielimitowane rozmowy i SMS-y w Plusie,

- rok ważności konta po każdym doładowaniu (wkrótce)

Nowe taryfy:

- Plus na Kartę więcej do wszystkich,
- Plus na Kartę więcej internetu i SMS-ów,
- Plus na Kartę więcej w Plusie,
- Plus na Kartę więcej przez rok,

Aby skorzystać ze stawki 9gr za minutę rozmowy i 1gr za SMS należy doładować konto za minimum 10. zł, przy doładowaniu z przedziału 50-99 zł stawka wynosi odpowiednio 19 i 6 groszy, a przy niższych wartościach doładowania odpowiednio 25 i 9 groszy.

W przypadku chęci skorzystania z opcji 100. smsów, opcja jest włączana niezależnie od kwoty doładowania, jednak doładowanie z przedziału od 10 do 29 zł włącza usługę tylko na 7 dni. Doładowania o wyższych nominałach sprawią, iż opcja zostanie włączona na 30 dni. Pakiet 200 MB kosztuje natomiast 1zł na 30 dni. Opcja nielimitowanych rozmów w sieci Plus włączona zostanie po doładowaniu kwotą minimum 50 zł. Rok ważności konta wymaga zasilenia kwotą minimum 5 zl. Poszczególne opcje się nie łączą i są ściśle powiązane z wybraną przez użytkownika taryfą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)