BlackBerry PlayBook bez emaila i kalendarza

BlackBerry PlayBook bez emaila i kalendarza

BlackBerry PlayBook bez emaila i kalendarza
Źródło zdjęć: © BlackBerry
28.04.2011 12:50, aktualizacja: 28.04.2011 13:05

Muszę rozczarować tych, którzy chcą kupić tablet BlackBerry PlayBook. Okazuje się, że urządzenie w ogóle nie przypomina funkcjonalnością swoich starszych, biznesowych braci - telefonów BlackBerry. Brakuje w nim klienta poczty elektronicznej i kalendarza!

PlayBook obsłuży klienta poczty BlackBerry tylko wtedy, kiedy zostanie połączony przez Bluetooth z telefonem BlackBerry. RIM nazywa tę funkcję "Bridge". Wielu recenzentów wytyka PlayBookowi konieczność sparowania z telefonem, gadżet jest niefunkcjonalny samodzielnie. Pewne pocieszenie - aplikacje klienta poczty i kalendarz mają zostać wydane w najbliższym czasie. Oprócz tej ogromnej wady tabletu, PlayBook jest chwalony za świetną przeglądarkę. Bardzo dobrze została oceniona obsługa Flasha - "działa lepiej, niż na jakimkolwiek innym tablecie".

Coraz bardziej skłaniam się ku twierdzeniu, że tylko Apple wypuszcza w pełni dopracowane gadżety. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek narzekał na jakieś błedy w iPadzie 2, za to cały czas głośno o zgrzytach w Xoomie, Transformerze i PlayBooku.

wydanie internetowe www.gizmodo.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)