Belkin wprowadza nową serię zasilaczy do netbooków i laptopów

Belkin wprowadza nową serię zasilaczy do netbooków i laptopów
Źródło zdjęć: © Belkin

06.11.2009 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Belkin wprowadza nową serię zasilaczy do komputerów przenośnych, z przeznaczeniem do domu, biura i wykorzystania w podróży. 40- i 90-watowe urządzenia doskonale sprawdzają się jako dodatkowe lub zastępcze źródło zasilania komputera

Nowe zasilacze firmy Belkin są niewielkie, płaskie i lekkie. Te łatwe do przenoszenia urządzenia są wyposażone w 5 wymiennych końcówek, które umożliwiają podłączenie zasilacza do netbooków różnych marek: Asus, Acer/Dell, HP, Samsung i Toshiba. Są one również wyposażone w dodatkowy port USB 5. do obsługi urządzeń przenośnych (telefony, aparaty cyfrowe i odtwarzacze MP3). Każdy zasilacz ma wbudowane zabezpieczenie przed nadmiernym i niedostatecznym napięciem oraz przed zwarciem. Dodatkowo model F5L065 został wyposażony w złącze pasujące do gniazdka samochodowego.

Obraz
© Zasilacz Belkin 40W (F5L064qq) (fot. Belkin)

Zasilacz Belkin 40. (F5L064qq) będzie dostępny w Polsce po 15 listopada w cenie detalicznej 169 złotych, natomiast zasilacz Belkin 40W (F5L065qq) od grudnia w cenie 199 złotych.

Obraz
© Zasilacz Belkin 40W (F5L065qq) (fot. Belkin)

Nowy zasilacz Belkin do laptopów ma taką samą niewielką, płaską i lekką konstrukcję oraz 8 wymiennych końcówek, umożliwiających podłączenie do laptopów takich firm jak Dell, HP, Lenovo, Toshiba, Fujutsu, ACER oraz Sony. Posiada również wbudowane zabezpieczenie przed nadmiernym i niedostatecznym zasilaniem oraz przed zwarciami. Zasilacz ten będzie dostępny w Polsce po 15 listopada w cenie sugerowanej - 239 złotych.

Obraz
© Zasilacz Belkin 90 W do laptopa - do domu i biura (F5L070qq) (fot. Belkin)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)