Uniwersalny zasilacz do laptopów z ładowarką i portem USB

Uniwersalny zasilacz do laptopów z ładowarką i portem USB

Uniwersalny zasilacz do laptopów z ładowarką i portem USB
24.08.2010 12:19, aktualizacja: 24.08.2010 12:47

Huntkey Enterprise Group wprowadzaja do oferty nowy zasilacz przeznaczony do laptopów z całego świata – model 90W Slim Universal. Wśród jego zalet należy wymienić - praktyczne rozmiary (zaledwie 1,6 cm grubości), niewielką wagę, a także: regulację napięcia, ładowarkę USB 5V oraz uniwersalną kompatybilność z wieloma notebookami.

„Zasilacz do notebooków90. Slim Universal przeznaczony jest dla ludzi biznesu oraz wszystkich, którzy dużo podróżują. Ten produkt wyróżnia się modnym wzornictwem, a przy tym niską wagą i niewielkimi gabarytami, które ograniczą rozmiary toreb komputerowych i ułatwią podróżowanie” –mówi Villa Lee, Product Manager w firmie Huntkey. W porównaniu do innych zasilaczy, grubość wynosząca zaledwie 1,6 cm jest o połowę mniejsza od średniej na rynku, a niewielkie rozmiary (14,5 cm x 7,15cm x 1,6cm) ułatwiają przenoszenie. Ponadto urządzenie oferuje gniazdo ładowania USB o napięciu 5V, pozwalające w każdych okolicznościach naładować urządzenia takie jak aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3 i MP4, telefony komórkowe, PDA i inne.

Obraz
© (fot. Huntkey)

Regulacja napięcia w zakresie 15V-20. oraz 10+1 różnych wtyczek zapewnia lepszą zgodność nie tylko z najpopularniejszymi laptopami, ale także z modelami japońskimi, które mają specjalną regulację napięcia wyjściowego.

Kompatybilne notebooki:
Acer, Compaq, Gateway, Hitachi, Thinkpad, NEC, Sharp, Toshiba, Twinhead, Winbook, Asus, HP, Dell, Sony, Panasonic, Fujitsu, Lenovo, Samsung, Averatec, Compaq, Dell, Philips, Viewsonic

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)