Belkin: Najcieńsza klawiatura do iPada

Belkin: Najcieńsza klawiatura do iPada

Belkin: Najcieńsza klawiatura do iPada
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.03.2013 12:30

Belkin zaprezentował nowy, udoskonalony model klawiatury do iPada - The Ultimate Keyboard Case. To najcieńsza klawiatura dostępna na światowym rynku.

Tak jak w poprzednich modelach, klawiatura nie tylko pozwala swobodnie pisać nawet dłuższe teksty, ale także chroni iPada przed uszkodzeniem i zarysowaniem. To, co wyróżnia nowy model od poprzednich, to gabaryty. Do wykonania klawiatury wykorzystano specjalne aluminiowe tworzywo metaliczne, dzięki któremu klawiatura jest niezwykle lekka i cienka, a mimo to bardzo wytrzymała. Można więc stale nosić ją razem ze swoim iPadem i swobodnie pisać w dowolnym miejscu.

Klawiatura jest przytwierdzona do iPada za pomocą specjalnego uchwytu, system magnesów zapewnia urządzeniu stuprocentową stabilność. Klawiatura łączy się automatycznie za pomocą sieci Bluetooth. Belkin zwiększył spektrum wyboru nachylenia iPada w stosunku do wcześniejszych wersji –. teraz można go ustawić pod trzema różnymi kątami - 25°, 30° i 35°. Bateria pozwala na 160 godzin nieprzerwanego pisania, a w trybie czuwania wytrzyma nawet 6 miesięcy bez dodatkowego ładowania.

Marka Belkin zadbała także o komfort pisania. Wiele uwagi poświęcono ułożeniu i kształtowi klawiszy, tak by można było pisać jeszcze szybciej i wygodniej. Nowa klawiatura marki Belkin niczym nie ustępuje tej, którą posiadają laptopy.

Kolejna innowacja to zastosowanie technologii SoundFlow, która sprawia, że moc dźwięku odtwarzanego z iPada wzrasta dwukrotnie.

Urządzenie przystosowane do iPada 2. 3 i 4 generacji.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)