Becker prezentuje nawigacje GPS z dużym ekranem

Becker prezentuje nawigacje GPS z dużym ekranem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.08.2014 15:35, aktual.: 29.08.2014 08:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiły się dwa nowe zestawy samochodowej nawigacji Becker ze szklanym, 7-calowym ekranem pojemnościowym. Nowe modele wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wieloma użytecznymi rozwiązaniami.

Pojawiły się dwa nowe zestawy samochodowej nawigacji Becker ze szklanym, 7-calowym ekranem pojemnościowym. Oba modele wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wieloma użytecznymi rozwiązaniami.

Duży wyświetlacz to nie wszystko. Becker Ready 7. LMU wyróżnia się również przydatnymi funkcjami. Becker SituationScan to asystent kierowcy, wyświetlający przydatne informacje z uwzględnieniem postępu w podróży i bieżącej sytuacji drogowej. Udogodnieniem jest także funkcja Asystenta Pasa Ruchu Pro 3D. Wraz ze zbliżaniem się do miejsca, w którym należy zmienić pas, kierowca może zobaczyć na ekranie czytelne instrukcje, dzięki czemu łatwiej przygotować się do manewru.
Becker Ready 7. LMU jest dostępny z zainstalowanymi mapami 45 europejskich państw. Mapy mogą być zawsze aktualne dzięki funkcjonalności LMU (dożywotniej aktualizacji map), która jest bezpłatna dla każdego nabywcy nawigacji.
Nowy Becker Transit 7. LMU został zaprojektowany specjalnie z myślą o ciężarówkach, autobusach, a także pojazdach holowniczych. Jego podstawą jest profesjonalna nawigacja Pro Truck & Camper. Kierowca ma możliwość zdefiniowania i zapamiętania w profilu parametrów samochodu: wymiarów, przewożonego ładunku, masy oraz dodatkowych danych o przyczepie i pojeździe. Wszystkie informacje są potem uwzględniane podczas wyznaczania tras.
Dzięki nowemu profilowi wysokości, kierowca może przed wyjazdem oszacować i porównać dane o wzniesieniach i nachyleniach na wszystkich obliczonych trasach. Natomiast za sprawą podglądu w trybie Truck & Camper, kierowca może porównać trasy dla samochodów ciężarowych z typowym planem podróży dla aut osobowych. Ponadto każdą trasę można łatwo korygować, dostosowując ją do własnych preferencji - wystarczy poruszyć palcem po ekranie korzystając z funkcji Becker RouteMove.

Zupełnie nową funkcjonalnością nawigatora Becker Transit 7. LMU jest integracja modułu WiFi, dostosowanego m.in. do połączenia z internetem poprzez smartfony z funkcją mobilnego hotspotu. W porównaniu z tradycyjnym udostępnianiem połączenia przez Bluetooth, standard WiFi oznacza szybszy transfer oraz większą kompatybilność. Poprzez opcjonalny serwis usług Becker Link2Live Pro, użytkownik nawigacji Becker Transit 70 LMU ma dostęp do aktualizowanych w czasie rzeczywistym informacji o ruchu drogowym, a także rozszerzonej bazy adresowej miejsc POI.
Becker Ready 7. LMU jest dostępny w sklepach w rekomendowanej cenie 999 zł. Wersja Truck & Camper Becker Transit 70 LMU jest dostępna w sugerowanej cenie 1599 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)