Dwie nowe nawigacje TomTom Go Live 800

Dwie nowe nawigacje TomTom Go Live 800

Dwie nowe nawigacje TomTom Go Live 800
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.10.2011 13:52, aktualizacja: 09.01.2012 09:23

Wprowadzając serię TomTom Go Live 800, TomTom odświeża swoje portfolio prezentując dwie linie produktowe: dla kierowców korzystających z podstawowych funkcji przeznaczona jest seria urządzeń Start i VIA. Dla kierowców, którzy chcą czerpać z zaawansowanych funkcji, w tym z aktualnych informacji o korkach, TomTom przygotował serię Go Live.

Wszystkie urządzenia z serii Go Live 80. zawierają roczny darmowy pakiet usług LIVE. Flagową usługą jest HD Traffic, która dostarcza aktualnych informacji o korkach co dwie minuty. Dzięki tej usłudze, kierowca jest informowany o wypadkach na trasie, długości i przyczynie opóźnienia, udostępniany jest także dokładny czas podróży i dotarcia do celu oraz ewentualne propozycje alternatywnych tras.

W ramach usług Live, użytkownik ma dostęp do bazy fotoradarów, zarówno tych stacjonarnych, jak i ruchomych. Dodatkowa, lokalna wyszukiwarka umożliwia znalezienie sklepów i punktów usługowych w okolicy. Usługi Live to również aktualne informacje o pogodzie oraz prognoza na kolejne 5 dni.

Kierowcy mogą również wprowadzać adresy poprzez komendy głosowe oraz korzystać z nawigacji jako zestawu głośnomówiącego poprzez Bluetooth. Oba urządzenia serii Go Live 800 wyposażone są w inteligentny czujnik orientacji, który dopasowuje ekran do sposobu montażu nawigacji. Model 820 wyposażono w ekran 4,3”, a model 825 w ekran o przekątnej 5 cali. Mniejszy model wyceniono na 899 zł, a większy na 999 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)