AutoMapa świętuje swoje dziesięciolecie

AutoMapa świętuje swoje dziesięciolecie

AutoMapa świętuje swoje dziesięciolecie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.03.2013 16:15

AutoMapa w drugą dekadę wkracza ze specjalną ofertą dla użytkowników urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android i iOS. Przez 123 dni AutoMapa dostępna jest w nowych, niższych nawet o 30 proc. cenach.

Od chwili wejścia na platfomy iOS i Android AutoMapa stała się jedną z najbardziej pożądanych aplikacji dla tych systemów. AutoMapa dla iOS jest w czołówce najchętniej kupowanych i najwyżej notowanych aplikacji w rankingu Top Grossing w polskim App Store. Wprowadzona pod koniec lipca AutoMapa Android, w niespełna 48 godzin po premierze została liderem rankingu Top Grossing będącym odzwierciedleniem wartości sprzedaży w polskim Google Play i od ponad 200 dni jest najbardziej dochodową aplikacją na Androida.

Teraz, z okazji 10-lecia AutoMapy, wersje dla iOS oraz dla systemu Android dostępne będą na nowych, niższych cenach. Od 12 marca, przez najbliższe 123 dni, cena AutoMapy Polska zostaje obniżona średnio o 20 proc. natomiast cena AutoMapy Europe średnio o 30 proc. we wszystkich wariantach pakietów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)