AnyDVD 6.6.8.0 - omiń filmowe zabezpieczenia

AnyDVD 6.6.8.0 - omiń filmowe zabezpieczenia
Źródło zdjęć: © IDG.pl

04.08.2010 12:00, aktual.: 05.08.2010 09:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli wbudowane w twój film zabezpieczenia uniemożliwiają ci zrobienie jego kopii zapasowej, spróbuj posłużyć się programem AnyDVD. Z dużym prawdopodobieństwem uda ci się je ominąć.

Cena: 50 euro
Informacje: www.slysoft.com/en/anydvd.html

AnyDVD jest narzędziem przeznaczonym do usuwania i blokowania zabezpieczeń oraz innych ograniczeń dodawanych do płyt z filmami lub muzyką. Działa z krążkami DVD, CD i Blu-ray. Pracuje w tle i jest niewidoczny dla systemu oraz innych aplikacji, na przykład programów do ripowania. Likwiduje automatycznie szyfrowanie (CSS) i kod regionu DVD (RPC) zaraz po umieszczeniu płyty w napędzie. Usuwa ochronę przed kopiowaniem Macrovision i opartą na uszkodzonych sektorach. Eliminuje blokadę rodzicielską w filmach HD. Pozwala wykonać bez problemu archiwizację płyty i odtworzyć nagranie na dowolnym odtwarzaczu. Aplikacja deszyfruje również płyty Audio-CD. Wszystkie operacje przeprowadza "w locie".

Obraz
© AnyDVD 6.6.8.0 (fot. IDG.pl)

Oprócz wyłączania różnych blokad, program umożliwia kasowanie dodatków umieszczanych w filmach. Za jego pomocą usuniesz zbędne wersje napisów, reklamy czy ostrzeżenia przed kopiowaniem. Zablokujesz także próbę uruchomienia niepotrzebnych programów dodawanych często do płyt DVD. Aplikacja ma wbudowane funkcje kontroli szybkości pracy napędów, co pozwala na redukcję szumu podczas oglądania filmu. Potrafi optymalizować częstotliwość odświeżania ekranu w systemach telewizji PAL i NTSC.

AnyDVD dostępny jest w polskiej wersji językowej, ale tłumaczenie jest niekompletne. Wersja testowa aplikacji działa 2. dni i nie pozwala zapisać zmian w konfiguracji.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)