AnyDVD 6.6.8.0 - omiń filmowe zabezpieczenia

AnyDVD 6.6.8.0 - omiń filmowe zabezpieczenia04.08.2010 12:00
AnyDVD 6.6.8.0 - omiń filmowe zabezpieczenia
Źródło zdjęć: © IDG.pl

Jeżeli wbudowane w twój film zabezpieczenia uniemożliwiają ci zrobienie jego kopii zapasowej, spróbuj posłużyć się programem AnyDVD. Z dużym prawdopodobieństwem uda ci się je ominąć.

Cena: 50 euro
Informacje: www.slysoft.com/en/anydvd.html

AnyDVD jest narzędziem przeznaczonym do usuwania i blokowania zabezpieczeń oraz innych ograniczeń dodawanych do płyt z filmami lub muzyką. Działa z krążkami DVD, CD i Blu-ray. Pracuje w tle i jest niewidoczny dla systemu oraz innych aplikacji, na przykład programów do ripowania. Likwiduje automatycznie szyfrowanie (CSS) i kod regionu DVD (RPC) zaraz po umieszczeniu płyty w napędzie. Usuwa ochronę przed kopiowaniem Macrovision i opartą na uszkodzonych sektorach. Eliminuje blokadę rodzicielską w filmach HD. Pozwala wykonać bez problemu archiwizację płyty i odtworzyć nagranie na dowolnym odtwarzaczu. Aplikacja deszyfruje również płyty Audio-CD. Wszystkie operacje przeprowadza "w locie".

288760040578693267
Źródło zdjęć: © AnyDVD 6.6.8.0 (fot. IDG.pl)

Oprócz wyłączania różnych blokad, program umożliwia kasowanie dodatków umieszczanych w filmach. Za jego pomocą usuniesz zbędne wersje napisów, reklamy czy ostrzeżenia przed kopiowaniem. Zablokujesz także próbę uruchomienia niepotrzebnych programów dodawanych często do płyt DVD. Aplikacja ma wbudowane funkcje kontroli szybkości pracy napędów, co pozwala na redukcję szumu podczas oglądania filmu. Potrafi optymalizować częstotliwość odświeżania ekranu w systemach telewizji PAL i NTSC.

AnyDVD dostępny jest w polskiej wersji językowej, ale tłumaczenie jest niekompletne. Wersja testowa aplikacji działa 2. dni i nie pozwala zapisać zmian w konfiguracji.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)