Allview E3 Sign, smartfon z czytnikiem linii papilarnych

Allview E3 Sign, smartfon z czytnikiem linii papilarnych

Allview E3 Sign, smartfon z czytnikiem linii papilarnych
Źródło zdjęć: © chip.pl
11.03.2015 15:04, aktualizacja: 11.03.2015 16:05

Allview Mobile przedstawił nowy model E3 Sign. Urządzenie z czytnikiem linii papilarnych ma zapewniać bezpieczeństwo danych, gromadzonych przez użytkownika.

Dodatkową ochronę stanowi tryb gościa, który umożliwia zablokowanie dostępu do niektórych aplikacji osobom trzecim, używających smartfona.

Dzięki domyślnej aplikacji i czujnikom podczerwieni za pomocą E3 Sign można kontrolować inne urządzenia, na przykład telewizor. Smartfon ma funkcję kontroli za pomocą gestów i tryb ochrony przeciwdotykowej, który zapobiega przed niechcianym odblokowaniem urządzenia, gdy pozostaje ono w torbie lub w kieszeni.

Szybki dostęp do funkcji i aplikacji zapewnia wielozadaniowe okno w tle, za pomocą którego można włączyć najczęściej używane aplikacje - rozwiązanie znane jest chociażby użytkownikom samsungowego TouchWiz.

E3 Sign to smartfon Dual SIM. Ma wyświetlacz IPS OGS 5,5” o rozdzielczości 1280x720, który chroniony jest warstwą szkła odpornego na zarysowania. Sercem smartfona jest procesor Quad Core, wspomagany przez system operacyjny Android 4.4, KitKat, 2 GB pamięci RAM i kartę graficzną MALI400.

Główny Aparat ma 8 MP - całkiem nieźle jak na taką cenę. Zdjęcia można segregować w podfoldery i wyświetlać je na różne sposoby, na przykład w trybie filmu lub siatki. Natomiast dzięki zintegrowanemu wzmacniaczowi NXP, E3 Sign może być dobrym wyborem dla osób, które używają smartfona do słuchania muzyki.

Telefon dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 899 zł. W opakowaniu, oprócz standardowego wyposażenia, znajduje się również ochronna obudowa.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Google po cichu ogłasza Androida 5.1 Lollipop

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)