Alefaceci.pl od WP

Alefaceci.pl od WP

Alefaceci.pl od WP
15.12.2008 16:00, aktualizacja: 16.12.2008 09:48

Wirtualna Polska uruchomiła serwis o mężczyznach - alefaceci.pl. Skierowany jest... nie tylko do kobiet, a znaleźć w nim można m.in. newsy, galerie zdjęć i rankingi słynnych panów - aktorów, piosenkarzy, sportowców.

Zarówno pod względem treści jak i układu (przewijanie w dół) serwis Alefaceci.pl przypomina jedno z dzieł o2.pl, takich jak np. Snobka.pl. Newsy dostarczają relacji i plotek, nie stroniąc od sfery obyczajowej. W Galerii prezentowani są mężczyźni według kategorii: show-biznes, sportowcy, modele, sexy.

Obraz

_ Postanowiliśmy udostępnić w internecie miejsce, gdzie bez skrępowania można oglądać gwiazdy show-biznesu, dziennikarzy, sportowców _ - mówi Karolina Redutko, koordynator serwisu. - _ Normą jest zwracanie uwagi na zewnętrzne cechy pięknych kobiet. Zarówno przez inne kobiety, jak i mężczyzn. Natomiast panie na temat wyglądu panów publicznie mówią z ociąganiem, a szczerze - najchętniej w zaufanym gronie koleżanek. Chcemy więc przełamać pewną barierę, traktując cały temat z "przymrużeniem oka." _ - dodaje.

Z myślą o internautach lubiących zdrową rywalizację, serwis proponuje sekcję pojedynki. Tu można wziąć udział w zabawie, np. który z panów ma lepszy styl lub najciekawszą fryzurę.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)