Serial "Nasza-Klasa" w TVP2 już od kwietnia

Serial "Nasza-Klasa" w TVP2 już od kwietnia

Serial "Nasza-Klasa" w TVP2 już od kwietnia
Źródło zdjęć: © nasza-klasa
09.02.2009 18:00, aktualizacja: 10.02.2009 10:24

Serwis Nasza-Klasa będzie miał swój program telewizyjny - taką informację potwierdziła rzeczniczka portalu Joanna Gajewska. O nowym projekcie najpopularniejszego w Polsce portalu społecznościowego informowaliśmy już w zeszłym tygodniu. Dzisiaj podajemy więcej szczegółów.

O planach wejścia na telewizyjny rynek serwisu Nasza-Klasa pisaliśmy w miniony czwartek w artykule: "Nasza-klasa będzie miała swój program telewizyjny?". Dopiero dzisiaj jednak rzeczniczka NK, Joanna Gajewska, potwierdziła tę informację.

Wiadomo, że program telewizyjny NK będzie serialem dokumentalnym opowiadającym o kobietach, które w swoich latach szkolnych były najpopularniejsze w klasie. Niestety nie wiadomo jeszcze jaki dokładnie będzie format produkcji, kto odegra w niej główne role ani nawet jaka będzie jej ostateczna nazwa.

Wszelkie wątpliwości na temat programu zostaną rozwiane już za niecałe dwa miesiące. Wtedy to w TVP2 zostaną wyemitowane pierwsze odcinki serialu.

Nasza-Klasa jest liderem wśród portali społecznościowych w Polsce, a jej popularność najwyraźniej nie ma granic. Według informacji Naszej-Klasy, w styczniu 200. na portalu zalogowało się blisko 13 milionów osób, a ilość wszystkich odsłon wygenerowanych przez klasowiczów wyniosła prawie 16 miliardów.
Nowy serial wyprodukuje firma Rochstar, która jest producentem takich programów rozrywkowych jak "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Szymon Majewski Show", czy "Jak oni śpiewają". Wszystko na to wskazuje, że nowy program jest skazany na sukces.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (478)