Akcja "Internetowa Rewolucja" w Gdańsku

Akcja "Internetowa Rewolucja" w Gdańsku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.04.2012 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Akcja zatytułowana "Internetowa Rewolucja" trafia do Gdańska. Od 7 maja, przez 6 dni, przedsiębiorcy z Gdańska i okolic będą mogli za darmo skorzystać z wiedzy ekspertów na tematy: obecności firmy w Internecie, bezpłatnej możliwości założenia strony internetowej, czy przeprowadzenia kampanii reklamowej w wyszukiwarce. Dla chętnych będą także darmowe szkolenia na temat korzyści, jakie przynosi obecność firmy w sieci.

Ciężarówka „Internetowej Rewolucji”. zatrzyma się na Targu Węglowym w Gdańsku na 3 dni, od 7 do 9 maja. Każdego dnia przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, np. “Jak założyć stronę WWW, którą pokochają klienci”, czy dotyczących reklamy w wyszukiwarce. Codziennie zaplanowane trzy identyczne bloki szkoleniowe, tak by chętni mogli wybrać dogodne dla siebie godziny. Oprócz szkoleń każdy przedsiębiorca będzie mógł wziąć udział w indywidualnych bezpłatnych konsultacjach z ekspertem, który pomoże aktywnie zaistnieć w Internecie.

Zapraszamy przedsiębiorców do ciężarówki Internetowej Rewolucji już w poniedziałek, 7 maja, od godz. 1. do 18, a w dniach 8-9 maja w godz. 9-18.

Przez kolejne trzy dni - od 1. do 12 maja, przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w indywidualnych konsultacjach z ekspertami:

● W czwartek, 1. maja, w Gdańskim Centrum Obsługi Przedsiębiorców, przy ul. Partyzantów 74 w Gdańsku, w godzinach 8-16.
● W piątek 1. i w sobotę 12 maja, w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER, przy ul. Lęborskiej 3b w Gdańsku, w godzinach 9-18.

Internetowa Rewolucja to akcja edukacyjna skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, które nie są aktywnie obecne w Internecie. W ramach Internetowej Rewolucji każda mikro, mała i średnia firma w Polsce może za darmo zarejestrować adres internetowy (domenę), stworzyć pierwszą stronę internetową, umieścić wizytówkę na internetowych mapach, wypróbować kampanię reklamową w sieci oraz dowiedzieć się więcej o obecności online i efektywnym wykorzystaniu Internetu w swojej działalności. Dzięki darmowemu pakietowi startowemu, wszystkie małe i średnie firmy w Polsce mogą zaistnieć w Internecie nic nie ryzykując i nic nie płacąc.

Organizatorami akcji są Google, home.pl i PKPP Lewiatan, patronat nad nią objęło Ministerstwo Gospodarki. Współorganizatorem akcji w Gdańsku jest Urząd Miejski w Gdańsku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, aby zapewnić sobie miejsce na szkoleniach zachęcamy do wcześniejszej rejestracji od czwartku (26 kwietnia) na stronie www.internetowarewolucja.pl . Tam także można znaleźć więcej informacji o akcji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)