Konferencja infoShare już po raz ósmy w Gdańsku

Konferencja infoShare już po raz ósmy w Gdańsku

Konferencja infoShare już po raz ósmy w Gdańsku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.05.2014 09:50, aktualizacja: 09.05.2014 14:25

Ponad 2500 uczestników (przedsiębiorców, programistów, managerów), 60 prelegentów
z całego świata, networking oraz liczne wydarzenia towarzyszące: już 22 i 23 maja 2014
w Gdańsku, na bursztynowym stadionie PGE Arena, odbędzie się ósma edycja jednej
z największych europejskich konferencji IT & New Media - infoShare.

Program wydarzenia został w tym roku poszerzony o Startup Zone - specjalną strefę dedykowaną startupom oraz inwestorom, stworzoną przy współpracy z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter. Ale to tylko jedna z wielu nowości, jakie zapowiadają Organizatorzy tegorocznej edycji infoShare.

W tegorocznej edycji infoShare pojawi się ponad pół setki prelegentów, którzy wystąpią na jednej z 2 scen głównych (Main Stage, XL Stage), na scenie infoShare Statup Zone lub poprowadzą warsztaty tematyczne. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych związanych z tematyką: mobile, social, gry, video&tv, marketing, software development, project management, startup ecosystem. Swój udział zapowiedzieli czołowi przedstawiciele działów IT, Project Managementu, CEO zarówno z kraju, jak i zza granicy. Wystąpienie potwierdzili m.in. Ali Jafari, Direct Sales Europe z Twittera, Luke Mansfield, Head of Innovation w Samsung Electronics Europe, Gábor Vészi, Engineering Manager w Prezi. Nie zabraknie także rodzimych prelegentów, którzy swoimi prelekcjami uświetniają konferencję od lat –. na infoShare wystąpią m.in. Natalia Hatalska, Maciej Budzich, Piotr Konieczny czy Paweł Tkaczyk.

Warto dodać, że podczas konferencyjnych wystąpień prelegentów obowiązuje zasada „no marketing bullshit” – każdy, kto ją łamie, otrzymuje od publiczności negatywne oceny. infoShare 2014 to zatem przede wszystkim merytoryka, networking, idee, twórcy oraz międzynarodowe sukcesy. Szczegółowy program infoShare 2014, na bieżąco uzupełniany, dostępny jest na stronie konferencji: http://www.infoshare.pl/2014-2/program/.

Startup Zone, czyli strefa dla startupów i inwestorów

W 201. infoShare, przy współpracy z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter, otwiera swoje podwoje dla startuperów oraz inwestorów z Polski i Europy, dając im unikalną możliwość kontaktu m.in. dzięki:

Startup/ VC Speed Dating – zaaranżowanym, ale swobodnym rozmowom przy stolikach;
Networking Area – dedykowanej strefie do spotkań networkingowych;
Startup Expo –. przestrzeni dla startupów na zaprezentowanie swojego pomysłu.

Ponadto, dodatkową szansą, jaką daje infoShare 201. młodym, kreatywnym przedsiębiorcom, jest udział w Startup Contest – konkursie, w którym międzynarodowe jury wybierze 1 z 30 najlepszych startupów, zakwalifikowanych do rywalizacji. Do starcia przygotują uczestników trenerzy i mentorzy o uznanej europejskiej renomie, a wygrana zagwarantuje nie tylko wsparcie finansowe i merytoryczne, ale i możliwość rozwijania biznesu i zdobywania doświadczenia poza granicami naszego kraju.

Jak co roku, uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać z dedykowanej aplikacji konferencyjnej (Powered by Goyello), przeznaczonej na urządzania mobilne działające na systemach Android, iOS oraz Windows Phone.

Organizatorzy przygotowali dla Uczestników wiele niespodzianek w postaci wydarzeń towarzyszących, nie tylko 2. i 23 maja, ale zarówno dzień przed, jak i w weekend po konferencji. Warto zatem rozważyć przedłużony pobyt w malowniczym, słonecznym Gdańsku i w otoczeniu bałtyckich plaż skorzystać z wielu możliwości jakie daje infoShare 2014.

Aby wziąć udział w infoShare wystarczy się zarejestrować na stronie konferencji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uwaga: rejestracja zostanie zamknięta w połowie maja, warto więc pospieszyć się i zarezerwować swoje miejsce już dzisiaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)