5. edycja konferencji technologicznej MCE 2018 już 5‑6 czerwca w Warszawie

5. edycja konferencji technologicznej MCE 2018 już 5-6 czerwca w Warszawie
Źródło zdjęć: © MCE

24.04.2018 15:22, aktual.: 25.04.2018 11:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

3 sceny, ponad 30 prelegentów z całego świata, 2 ścieżki tematyczne poświęcone programistom i projektantom UX/UI. Konferencja MCE już piąty raz łączy developerów, designerów, managerów i influencerów. Na uczestników czekają dwa dni pełne ciekawych wykładów i networkingu.

W tym roku MCE upływa pod hasłem #redfiningtech—technologii, która z jednej strony zmienia nasze życie, a z drugiej wymaga ciągłego redefiniowania i formowania, by to, co ze sobą niesie, pozytywnie wpływało na społeczeństwo.

Jak projektować rozwiązania VR? Czy technologia otwiera czy zamyka świat użytkowników? Jaka jest przyszłość programowania cross-platform? Jak sztuczna inteligencja wpływa na zmiany społeczne? Na te i inne pytania odpowiedzą przedstawiciele światowych firm — między innymi Google, IBM, Zalando, DeepMind Health, BCG Digital Ventures, .

Konferencję otworzy autor bestsellerowej książki “Hippo. The Human Focused Digital Book” - Pete Trainor, współzałożyciel i Strategic Design Director firmy Us Ai, działającej w obszarze sztucznej inteligencji. Tytuł prelekcji “Don’t do things better, do better things” niesie za sobą mocne przesłanie, by twórcy technologii skupiali się jednocześnie na produktach, ale i wyższym celu przyświecającym ich tworzeniu i stosowaniu.

Dodatkowo na scenie wystąpią między innymi:

  • Tom Greever (autor bestsellerowej książki Projekt doskonały. Zadbaj o komunikację z klientem, wysoki poziom UX i zdrowy rozsądek) o przedstawianiu decyzji designowych w projektach
  • Joanna Chwastowska z DeppMind Health o sztucznej inteligencji w kontekście opieki zdrowotnej
  • Antonio Gulli z Google o samochodach autonomicznych
  • Mike Alger z Google o projektowaniu doświadczeń użytkowników w VR
  • Jasson Schrock z BCG Digital Ventures o antyspołecznych efektach tzw. baniek filtrujących
  • Fernando Cejas o rozwiązywaniu błędów w kontekście programowania aplikacji na Android

Ten wyjątkowy event łączący programistów z UX/UI designerami już 5-6 czerwca w PKiN w Warszawie! To tylko niektóre z wykładów, cała agenda jest dostępna na stronie: https://2018.mceconf.com/.

Konferencję wspierają organizacje skupione wokół nowych technologii z całej Europy—wśród patronów medialnych jest Wirtualna Polska. Dla czytelników WP przygotowaliśmy specjalny kod ze zniżką 10% (MCE_WP).

Bilety w cenie regularnej są dostępne tylko do 10 maja!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)