5. edycja MCE już wkrótce! Poznaj praktyków z Google, Nvidia i Zalando

5. edycja MCE już wkrótce! Poznaj praktyków z Google, Nvidia i Zalando
Źródło zdjęć: © Mat. prasowe
Grzegorz Burtan

17.05.2018 12:24

Konferencja dla programistów i designerów UX/UI? 5. edycja MCE już 5-6 czerwca w Warszawie! Poznaj praktyków z Google, DeepMind Health, InVision, Airbnb, Zalando, Nvidia, IBM. Przygotuj się na 2 dni intensywnych wykładów, networking, after party i niespodziankę—kosmiczną gra w VR, w której uczestnikom będzie pomagać robot!

Tegoroczna edycja konferencji technologicznej MCE to 2 dni w sercu Warszawy, które upłyną pod hasłem #redefiningtech. Jak co roku, program skierowany jest do programistów i projektantów UX/UI—jeśli pracujesz w branży IT i szukasz eventu z solidną dawką praktycznej wiedzy, wpisz MCE do kalendarza! Na scenie pojawi się ponad 30 speakerów i jest już dostępna na stronie. W myśl motywu przewodniego #redefiningtech uczestnicy i goście spróbują odpowiedzieć na pytania czy technologia otwiera czy zamyka świat użytkowników? Jaka jest przyszłość programowania cross-platform? Jak sztuczna inteligencja wpływa na zmiany społeczne?

DLA DEVELOPERÓW
W tym roku oprócz rozpoznawalnych nazwisk w świecie iOS jak Ellen Shapiro (Bakken & Bæck), Graham Lee (Wealth Wizards), czy Android— Pierre-Yves Ricau (Square Inc.) i Wojtek Kaliciński (Google), pojawią się też eksperci z dziedziny cross-platform—Eugenio Marletti (Clue), Damian Mehers (Atadore). Dodatkowo, będziemy rozmawiać o AI w mobile z Fernando Cejas (IBM), Joanną Chwastowską (DeepMind Health) czy Antonio Gulli (Google). Kolejnym obszarem jest VR/AR i tu warto zwrócić uwagę na Dominica Eskofiera (Nvidia), czy speakerów z Carbon Studio, HEADGEAR i Transition Technologies.

DLA DESIGNERÓW
Przychodząc na MCE masz pewność, że zapoznasz się z projektowaniem dla różnych technologii - od chatbotów, przez VR po blockchain jak i “tradycyjnych” mobile czy web. Konferencja obejmuje wykłady przedstawiające zagadnienia w ogólnym ujęciu i szerokim kontekście (np: przeciwdziałaniu cyfrowemu wykluczeniu poprzez technologię) jak i schodząc do szczegółu (np: podczas workoutu o tworzeniu animacji prowadzonego przez znanego w świecie designu Pablo Stanley’a z InVision).

DLA PASJONATÓW TECHNOLOGII
Na konferencji MCE od pięciu lat spotykają się pasjonaci technologii - agenda oraz bilety są dostępne na stronie. Warto skorzystać z grupowych zniżek aż do 30%, więc wpadajcie ze znajomymi!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)