Braun Series 5 - nowa generacja wodoodpornych golarek

Braun Series 5 - nowa generacja wodoodpornych golarek
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.12.2012 12:36

Braun przedstawił nowe golarki Serii 5. Nowa generacja charakteryzuje się zwiększoną o 20% mocą oraz technologią FlexMotionTec, która ma zwiększać dokładność golenia i zapewniać lepszy kontakt ostrzy ze skórą.

Technologia FlexMotionTec oparta została na współdziałaniu dwóch rozwiązań. System MicroMotion polega na odrębnie zamocowanych elementach tnących głowicy, które mogą poruszać się dynamicznie i niezależnie od siebie. Z kolei rozwiązanie MacroMotion pozwala na odchylenie głowicy o 40. i dokładne dopasowanie jej do większych konturów twarzy. Razem z systemem UltraActiveLift, polegającym na oscylującym zespole noży tnących, technologia FlexMotionTec ma zapewniać efekt gładko ogolonej twarzy i szyi przy zaledwie kilku pociągnięciach golarki.

Wszystkie golarki marki Braun Serii 5 są wodoodporne. Model 504. Wet&Dry pozwala na golenie na sucho i na mokro przy użyciu pianki lub żelu. Jest to pierwszy model wyposażony w nową bazę czyszcząca Clean & Charge, która czyści, smaruje i ładuje golarkę.

Golarki Braun Serii 5 prezentują design nawiązujący do samochodów sportowych, a podkreślać to ma wykorzystanie czerwonego koloru. Powierzchnia urządzeń pokryta została miękką, czarną gumą z punkcikami dla możliwości lepszego chwytu. W konstrukcji golarki zastosowano technologię Monocque, która dodatkowo wzmocniona została specjalnymi włóknami.

Golarki Braun Serii 5 - sugerowana cena detaliczna - od 689 do 939 złotych w zależności od modelu.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)