Adobe onAIR tour - 6 czerwca w Warszawie

Adobe onAIR tour - 6 czerwca w Warszawie
Źródło zdjęć: © Adobe

16.05.2008 14:36, aktual.: 16.05.2008 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

6 czerwca br. osoby zainteresowane nową technologią koncernu Adobe - AIR - będą mogły wziąć udział w poświęconych jej warsztatach. Stolica Polski została bowiem przewidziana jako jeden z przystanków trwającej już od marca europejskiej "trasy", promującej Adobe Integrated Runtime.

Tematyka całodniowej konferencji będzie skupiać się na tworzeniu aplikacji wykorzystujących Adobe Integrated Runtime, wdrażaniu oraz aktualizowaniu ich. Poszczególne sesje będą poświęcone tworzeniu takich programów na platformie Adobe Flex, za pomocą HTML i JavaScript, wdrażaniu aplikacji oraz tworzeniu narzędzi zabezpieczonych przed cyberatakami.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Olimpijskim PKOl przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 9:15, koniec - na 18:00.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się za pośrednictwem formularza internetowego - http://www28.cplan.com/pls/pg_adobe/c203_reg.user_info. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warto przyjść na nie z laptopem z zainstalowanymi aplikacjami do pracy z AIR-em. Resztę, czyli, kawę, posiłki, piwo, a nawet konsole do gier Xbox, zapewniają organizatorzy.

Więcej informacji: Adobe onAIR - http://onair.adobe.com/?trackingid=cvxsl

Przykładem aplikacji AIR jest Adobe Media Player - http://programy.pcworld.pl/pc/programy/17486/adobe.media.player.1.0.html, odtwarzacz multimedialny mogący odtwarzać dane strumieniowe, jak i zapisane na dysku lokalnym komputera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)