Zegarek, który wyróżnia z tłumu

Zegarek, który wyróżnia z tłumu
Źródło zdjęć: © PIMP

11.04.2008 11:17, aktual.: 11.04.2008 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Będzie to limitowana seria zegarków naręcznych, do produkcji
których użyto między innymi 72 diod LED mających prezentować aktualny
czas. Po lewej stronie wyświetlacza odczytamy godziny, a po prawej
minuty. Producent zapewnia, że żaden zegarek nie świecił dotąd tak
jasno, i proponuje kilka kolorów podświetlenia.

*Japońska firma PIMP Watches, znana z produkcji oryginalnych, stylowych zegarków zamierza wprowadzić na rynek nowy produkt "pimpin aint easy IP Black". *
Będzie to limitowana seria zegarków naręcznych, do produkcji których użyto między innymi 72 diod LED mających prezentować aktualny czas. Po lewej stronie wyświetlacza odczytamy godziny, a po prawej minuty. Producent zapewnia, że żaden zegarek nie świecił dotąd tak jasno, i proponuje kilka kolorów podświetlenia.

Specjalny przycisk umieszczony na jego obudowie odpowiedzialny jest za przełączanie trybów prezentacji obrazu tworzonego przez diody LED. W momencie gdy go wciśniemy wszystkie diody kolejno podświetlają się tworząc spiralę. Po kolejnym naciśnięciu zegarek wyświetla aktualny czas lub datę. Dodatkowo od godziny 6 po południu do 1 w nocy spirala włącza się automatycznie w 2 minutowych odstępach czasu.

Zegarek waży 13. g, a wymiary jego koperty to 31 mm x 54 mm x 12 mm. Bransoleta pasuje na nadgarstek o obwodzie do 210 mm. Cena gadżetu wynosi blisko 200 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także