Zegarek, który wyróżnia z tłumu

Zegarek, który wyróżnia z tłumu

Zegarek, który wyróżnia z tłumu
Źródło zdjęć: © PIMP
11.04.2008 11:17, aktualizacja: 11.04.2008 14:11

Będzie to limitowana seria zegarków naręcznych, do produkcji
których użyto między innymi 72 diod LED mających prezentować aktualny
czas. Po lewej stronie wyświetlacza odczytamy godziny, a po prawej
minuty. Producent zapewnia, że żaden zegarek nie świecił dotąd tak
jasno, i proponuje kilka kolorów podświetlenia.

*Japońska firma PIMP Watches, znana z produkcji oryginalnych, stylowych zegarków zamierza wprowadzić na rynek nowy produkt "pimpin aint easy IP Black". *
Będzie to limitowana seria zegarków naręcznych, do produkcji których użyto między innymi 72 diod LED mających prezentować aktualny czas. Po lewej stronie wyświetlacza odczytamy godziny, a po prawej minuty. Producent zapewnia, że żaden zegarek nie świecił dotąd tak jasno, i proponuje kilka kolorów podświetlenia.

Specjalny przycisk umieszczony na jego obudowie odpowiedzialny jest za przełączanie trybów prezentacji obrazu tworzonego przez diody LED. W momencie gdy go wciśniemy wszystkie diody kolejno podświetlają się tworząc spiralę. Po kolejnym naciśnięciu zegarek wyświetla aktualny czas lub datę. Dodatkowo od godziny 6 po południu do 1 w nocy spirala włącza się automatycznie w 2 minutowych odstępach czasu.

Zegarek waży 13. g, a wymiary jego koperty to 31 mm x 54 mm x 12 mm. Bransoleta pasuje na nadgarstek o obwodzie do 210 mm. Cena gadżetu wynosi blisko 200 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)