Zegarek z telefonem od firmy Hyundai

Zegarek z telefonem od firmy Hyundai11.03.2009 13:00
Zegarek z telefonem od firmy Hyundai

Firma Hyundai zaprezentowała nowy zegarek naręczny zintegrowany z telefonem komórkowym. Urządzenie wyposażone w ekran dotykowy zostanie wprowadzone do sprzedaży w drugim kwartale bieżącego roku.

Nowy produkt firmy Hyundai o symbolu MB-91. to zegarek naręczny zintegrowany z trójzakresowym telefonem komórkowym. Oddaje do dyspozycji użytkowników ekran dotykowy o rozdzielczości 132x176 pikseli, na którym poza interfejsem mogą być prezentowane między innymi komunikaty SMS i MMS, treści przesyłane za pośrednictwem protokołu WAP oraz materiały wideo.

288771728526817427
Źródło zdjęć: © (fot. IDG)

Dzięki obsłudze technologii Bluetooth rozmowy można prowadzić zarówno za pośrednictwem wbudowanego mikrofonu i głośnika, jak i korzystając z zestawu słuchawkowego. W przeciwieństwie do podobnego urządzenia firmy LG o symbolu GD-910. producent nie zdecydował się na zamontowanie kamery, która umożliwiłaby prowadzenie rozmów wideo.
Zegarek o wymiarach 58x44x1. mm waży poniżej 60 g. Umożliwia prowadzenie rozmów przez 3 godziny lub czuwanie przez 70 godzin. Warto także odnotować możliwość odtwarzania dzwonków polifonicznych.
Hyundai MB-910 trafi do sprzedaży w drugim kwartale bieżącego roku. Produkt wyceniony na około 275 USD będą mogli nabyć w pierwszej kolejności mieszkańcy Wielkiej Brytanii.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)