Tag Heuer Meridiist - luksusowa komórka dla twojego mężczyzny

Tag Heuer Meridiist - luksusowa komórka dla twojego mężczyzny

Tag Heuer Meridiist - luksusowa komórka dla twojego mężczyzny
Źródło zdjęć: © Tag Heuer
19.04.2008 12:30, aktualizacja: 21.04.2008 10:01

Tag Heuer to szwajcarska firma zajmująca się produkcją luksusowych zegarków dla kobiet i mężczyzn. Miłośnicy tej marki już niedługo będą mogli zabłysnąć w towarzystwie komórką sygnowaną logo "Tag Heuer".

Tag Heuer Meridiist to telefon opracowany wraz z firmą ModeLabs. Jego obudowę wykonano ze stali kwasoodpornej 316L, a wyświetlacz chroniony będzie 60-karatowym kryształem szafirowym. Oczywiście w komórce nie mogło zabraknąć zegarka - zostanie on umieszczony na górze obudowy, by do sprawdzenia godziny nie trzeba było wyciągać z kieszeni całego telefonu.

Obraz
© (fot. Tag Heuer)

Zgodnie z deklaracjami Tag Heuer, Meridiist wytrzyma na baterii 28 dni - czyli mniej niż LionKing800 - http://www.pcworld.pl/news/143631.html, ale znacznie więcej niż przeciętny telefon - lub zagwarantuje 7 godzin nieprzerwanej rozmowy.

Urządzenie ma się znaleźć w sprzedaży we wrześniu bieżącego roku. Dostępne będzie w wybranych punktach sprzedaży Tag Heuer oraz sklepach jubilerskich.

Ceny telefonu nie podano. Można jednak się domyślać, że będzie to sprzęt dla ludzi, którzy gardzą "ordynarnymi Nokiami", ale których nie stać na Le Million - http://www.pcworld.pl/news/138729.html.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)