Wyciekły zdjęcia nowego iPhone'a - większy ekran, metalowy tył

Wyciekły zdjęcia nowego iPhone'a - większy ekran, metalowy tył

Wyciekły zdjęcia nowego iPhone'a - większy ekran, metalowy tył
Źródło zdjęć: © chip.pl
30.05.2012 10:39

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia oczekiwanego smartfona firmy Apple. Przedni i tylny panel zdradzają co nieco o nowym iPhone'ie.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Nie tak dawno cały internet przeszyła wiadomość, że nowy iPhone ma być wyposażony w 4-calowy wyświetlacz. Teraz, choć oczywiście nieoficjalnie, coraz więcej znaków na niebie i Ziemi wydaje się potwierdzać tę tezę. Zdjęcia, rzekomo przedstawiające przedni i tylny panel obudowy nowego smartfona Apple, otrzymał serwis 9to5mac od chińskiego dostawcy części dla iPhone'a.

Z rzeczy istotnych, to szerokość konstrukcji pozostaje niezmieniona w stosunku do iPhone'a 4S, natomiast telefon zostanie znacznie wydłużony. Według wielu źródeł, 3,99-calowy wyświetlacz nowego modelu ma oferować dość niecodzienną rozdzielczość 113. x 640 pikseli. Tylna część obudowy ma natomiast być wykonana niemal w pełni z metalu - tylko mały skrawek na górze i na dole będzie szklany.

Zmniejszeniu uległo natomiast złącze stacji dokującej, które niepokojąco upodobniło się do microUSB. Tymczasem kamera FaceTime została przeniesiona nad głośnik, co wygląda dość dziwacznie.

Analitycy prześcigają się w przewidywaniu daty premiery nowego iPhone'a. Niektórzy, jako datę podają końcówkę tegorocznych wakacji, inni skłaniają się ku jesieni - wrzesień lub październik. Mało prawdopodobnym jest, by Apple zaprezentowało nowy telefon już w czerwcu, podczas WWDC 2012.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)