Verbatim zachowa twoje zdjęcia

Verbatim zachowa twoje zdjęcia

28.09.2008 13:00, aktual.: 29.09.2008 09:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

PhotoSave DVD to nowy produkt przygotowany przez firmę Verbatim. Jest to nagrywalna płyta DVD z dołączonym oprogramowaniem, które - po włożeniu płyty do napędu - uruchamia się automatycznie i wykrywa zapisane na dysku twardym zdjęcia.

W tym momencie użytkownik musi jedynie kliknąć przycisk nagrania płyty, aby zdjęcia zostały wypalone na nośniku. Jak widać, cały proces jest na tyle uproszczony i zautomatyzowany, aby ułatwić archiwizację kolekcji fotografii osobom nieobytym z komputerami lub z oprogramowaniem do nagrywania danych na nośnikach optycznych.

W trybie manualnym funkcja "znajdź i nagraj" oprogramowania współpracuje także z połączonymi z komputerem aparatami cyfrowymi. Użytkownik może dodawać kolejne pliki aż do zapełnienia dysku.

Oprogramowanie rozpoznaje ponad 80 różnych formatów plików graficznych, zapisanych na dyskach twardych, przenośnych kartach pamięci czy kluczach USB. Przeznaczone jest do pracy w środowisku Windows 2000, XP oraz Vista.

Pakiet PhotoSave DVD może liczyć 3 lub 5 płyt DVD. Sugerowana cena detaliczna zestawów wynosi odpowiednio 9,99 i 14,99 USD.

Strona producenta; Verbatim - http://www.verbatim.com

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)