Verbatim wprowadza do sprzedaży płyty PhotoSave DVD

Verbatim wprowadza do sprzedaży płyty PhotoSave DVD13.03.2009 13:30
Verbatim wprowadza do sprzedaży płyty PhotoSave DVD

Firma Verbatim wprowadza na rynki europejskie, w tym również polski, zapisywalne płyty DVD ułatwiające sporządzanie kopii zapasowych zdjęć. Na nośnikach PhotoSave DVD umieszczone jest oprogramowanie, które wspomaga w procesie wyszukiwania i archiwizowania fotografii.

Produkt firmy Verbatim o nazwie PhotoSave DVD to zapisywalna płyta DVD-R, na której znajduje się oprogramowanie wspomagające w procesie zapisywania kopii zapasowych zdjęć. Po umieszczeniu nośnika w napędzie następuje uruchomienie aplikacji. Wyszukuje ona fotografie zgromadzone na dysku twardym lub w pamięci aparatu cyfrowego podłączonego do komputera. Użytkownik może skorzystać z trybu automatycznego lub samodzielnie wskazać konkretne typy plików. Oprogramowanie rozpoznaje ponad 80 formatów plików graficznych. Po kliknięciu na przycisk _ Record _ zdjęcia są zapisywane na płycie.

288767639969609875
Źródło zdjęć: © (fot. Verbatim)

Aplikacja przeznaczona dla systemów Windows 2000. XP i Vista obsługuje wiele sesji. W przypadku, gdy objętość plików przekracza 4,5 GB wyświetlany jest komunikat o konieczności użycia kilku nośników. Wysoce zautomatyzowane rozwiązanie, które nie wymaga instalacji oprogramowania, spodoba się przede wszystkim mniej doświadczonym użytkownikom.
Opakowanie zawierające 25 płyt PhotoSave DVD zostało wycenione przez producenta na 299 zł.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)