Verbatim - bezprzewodowe myszy Nano

Verbatim - bezprzewodowe myszy Nano

Verbatim - bezprzewodowe myszy Nano
06.10.2009 16:16, aktualizacja: 06.10.2009 16:29

Verbatim wprowadził na Polski rynek bezprzewodowe myszy Nano przeznaczone dla posiadaczy komputerów przenośnych. Urządzenia dostępne w kolorach czarnym, czerwonym, niebieskim i różowym są kompatybilne z komputerami PC i Mac, a odbiornik USB, z którego korzystają, jest niewiele większy od monety jednogroszowej. Nowe myszy są już dostępne w polskich sklepach w cenie 92 zł za sztukę (sugerowana cena detaliczna)

Z uwagi na niewielkie wymiary i możliwość łatwego transportu myszy z serii Nano kierowane są przede wszystkim do użytkowników laptopów. Urządzenia komunikują się z komputerem przy wykorzystaniu technologii bezprzewodowej o częstotliwości 2,4 GHz, która gwarantuje doskonały sygnał radiowy do 1. m. Wygodną i precyzyjną kontrolę ruchu zapewnia natomiast działający z dużą prędkością czujnik laserowy o wysokiej rozdzielczości do 1600 dpi. Myszy Nano marki Verbatim zostały zaprojektowane w kolorach najpopularniejszych komputerów przenośnych, dzięki czemu doskonale współgrają z nimi pod względem estetycznym.

Obraz
© (fot. Verbatim)

„Na rynku coraz większą popularność zyskują netbooki, urządzenia idealnie pasujące do naszych myszy Nano. Odbiornik USB odznacza się bardzo małymi wymiarami, dzięki czemu może być stale podłączony do portu USB, nawet w czasie transportu komputera” - wyjaśnia Mats Nordin, Dyrektor ds. Rozwoju Działu Akcesoriów Verbatim EUMEA.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)