UPC: darmowe History, History HD i opcja "na żądanie"

UPC: darmowe History, History HD i opcja "na żądanie"
Źródło zdjęć: © History TV

18.10.2013 14:11, aktual.: 18.10.2013 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 18 października przez dwa miesiące wszyscy klienci UPC pakietu Select Extra HD otrzymają dostęp do kanałów History, History HD oraz History „na żądanie”. Główną atrakcją odkodowanych stacji będzie premiera bijącego rekordy popularności w USA serialu fabularnego „Wikingowie”, opowiadającego o życiu i epickich przygodach legendarnych nordyckich wojowników. Abonenci UPC w ramach tzw. „otwartego okna” zobaczą wszystkie odcinki tego serialu.

Legendarny świat wojowników w History

Wikingowie (premiera w poniedziałek, 2. października o godz. 22:00 na HISTORY) to fabularna opowieść o świecie skandynawskich wojowników i ich krwawych podbojach. Główną postacią jest mityczny Ragnar Lodbrok, który stara się przełamać wszystkie bariery i ma ambitne plany odkrycia cywilizacji za wielkim morzem na zachodzie. Serial pomaga też zagłębić się w świat wierzeń wikingów – pokazuje, jak jedni z ostatnich pogan w Europie czcili starożytnych bogów: Odyna, Thora, Lokiego, czy boginię Freyę.

Serial „Wikingowie”. zostanie udostępniony w usłudze HISTORY NA ŻĄDANIE, wraz z innymi znanymi tytułami, m.in. „Gwiazdami Lombardu”, „Łowcami Aligatorów”, czy „Mud Men”. Aby z niej skorzystać, wystarczy wcisnąć przycisk „on demand” na pilocie i wybrać kategorię „kanały na żądanie”. Dla klientów byłego Aster należy wcisnąć przycisk „VOD” na pilocie i wybrać kategorię „GRATIS”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)