UPC wprowadza wideo na żądanie

UPC wprowadza wideo na żądanie

UPC wprowadza wideo na żądanie
Źródło zdjęć: © UPC
02.12.2009 15:37

Blisko 200 filmów bez wychodzenia z domu, dostępnych natychmiast w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, wybrane programy od nadawców oraz prosty sposób wyszukiwania i kupowania treści za pomocą pilota to największe atuty UPC NA ŻĄDANIE, nowej usługi dostępnej dla klientów Telewizji Cyfrowej UPC, niezależnie od wybranego pakietu, czy dekodera. Od dziś z usługi UPC NA ŻĄDANIE mogą korzystać klienci UPC z Warszawy i okolic. Zarówno zasięg usługi, jak i wybór filmów oraz programów będą stale rozwijane

UPC NA ŻĄDANIE wyróżniać będzie bogaty wybór filmów i programów, dostępnych natychmiast, po naciśnięciu przycisku "on demand" na pilocie, bez konieczności kontaktu z obsługą klienta, wysyłania wiadomości sms, czy dzwonienia. Według badań najbardziej cenione przez klientów w usługach „na żądanie”. są przede wszystkim: brak reklam, możliwość wyboru filmu pasującego do nastroju, natychmiastowy dostęp do pełnego wyboru filmów i programów oraz spontaniczność pozwalająca na dopasowanie pory oglądania do własnego harmonogramu. Wśród korzyści wymieniany jest także brak konieczności wychodzenia z domu, wysoka jakość, wygodny dostęp do filmów w ulubionym gatunku i fakt, że nie trzeba pamiętać o zwrocie filmu do wypożyczalni.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Dostęp do pełnej oferty filmów i programów, również w jakości HD
UPC NA ŻĄDANIE to bogaty wybór filmów z największych studiów filmowych, Monolith, Warner Bros oraz Paramount Dreamworks - od najnowszych produkcji po klasykę kina, również w jakości HD. Wśród propozycji filmowych znajdą się zarówno nowości, które jeszcze niedawno można było obejrzeć w kinie, jak i starsze pozycje, których nie można już zobaczyć na ekranach kin w bieżącej ofercie. Grudniowe nowości to m.in. oskarowe "Slumdog - milioner z ulicy" oraz "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Wybór ułatwią zwiastuny filmowe.

Osobną kategorię stanowić będą filmy i programy dla najmłodszych. Już w grudniu dzieci będą mogły obejrzeć niedawny hit kinowy: "Madagaskar 2. oraz lubiane przez najmłodszych propozycje kanału JimJam, takie jak "Bob Budowniczy", "Roztańczona Angelina", "Strażak Sam" i inne.

Dzięki współpracy z nadawcami, w ofercie UPC NA ŻĄDANIE oprócz filmów kinowych znajdą się także wybrane programy czy popularne seriale dostarczane przez nadawców kanałów telewizyjnych.

Dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić, jak działa usługa, UPC przygotowało specjalną propozycję - film familijny "Dzieciaki z Wyspy Skarbów. Bitwa o Wyspę Skarbów", który przez cały grudzień dostępny będzie bez opłat.

Oferta dla widzów dorosłych
Do oferty UPC NA ŻĄDANIE trafi także kilkadziesiąt pozycji przeznaczonych dla widzów dorosłych. Dostęp do tych treści zabezpieczony jest za pomocą indywidualnie ustawianego PIN-u.

Zamawianie za pomocą pilota
Dzięki interaktywnej platformie klienci mogą w prosty i wygodny sposób wybierać i kupować treści za pomocą pilota. Wystarczy nacisnąć na pilocie przycisk "on demand", aby móc przeglądać i zamawiać wszystkie propozycje dostępne w szerokim wyborze. Odtwarzanie filmu można rozpocząć natychmiast po jego wybraniu. W każdej chwili oglądanie można przerwać i kontynuować w dowolnym momencie w ciągu 2. lub 48 godzin - w zależności od wybranego filmu. Każdy oglądany film czy program można zatrzymać, przewinąć do przodu lub cofnąć. W czasie wypożyczenia filmu lub programu można go również wielokrotnie odtworzyć.

W ramach opłaty jednorazowej Klient uzyskuje dostęp do wybranego filmu lub programu na określony czas (okres wypożyczenia) tj.: 24. lub 48h. Wysokość opłat jest zróżnicowana i waha się od 6 do 15 złotych. Hity filmowe, takie jak "Zmierzch", "Pan i Pani Smith", "Kobiety" czy pierwsze cztery części przygód Harry’ego Pottera dostępne będą już od 6 złotych.

W kategorii Gratis - filmy i programy dostępne będą bez dodatkowych opłat, już w grudniu "Dzieciaki z Wyspy Skarbów. Bitwa o Wyspę Skarbów" oraz przeboje dziecięcego kanału JimJam.

Wkrótce
Nowością będą Kanały na żądanie, czyli wybrane pozycje programowe nadawców telewizyjnych prezentowane w menu specjalnie oznaczonym kolorystyką i marką stacji. Poszerzany i aktualizowany będzie także wybór filmów dostępnych w UPC NA ŻĄDANIE. Obecnie oferta obejmuje tytuły Monolith, Warner Bros oraz Paramount Dreamworks, trwają także rozmowy z innymi dystrybutorami filmów oraz studiami filmowymi. Zasięg usługi będzie sukcesywnie rozwijany. W następnej kolejności UPC NA ŻĄDANIE pojawi się w Katowicach i Gdańsku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)