Plus uruchamia usługę wideo na żądanie

Plus uruchamia usługę wideo na żądanie

Plus uruchamia usługę wideo na żądanie
Źródło zdjęć: © WP.PL
07.07.2011 11:25, aktualizacja: 07.07.2011 11:43

Od 6 lipca użytkownicy sieci Plus będą mogli skorzystać z łatwego dostępu do legalnych filmów. Jest to możliwe dzięki podpisaniu przez Polkomtel SA i Digital Partners Sp. z o.o. umowy na świadczenie usługi wideo na żądanie (VOD) w serwisie tvscreen.pl

Użytkownicy sieci Plus będą mogli oglądać pojedyncze filmy płacąc za nie SMSem lub subskrybować odnawialne co 3. dni pakiety umożliwiające dostęp do 5, 15 lub 30 filmów z Kolekcji Plusa. Płatność za oglądane filmy lub zakup pakietów nastąpi za pomocą SMSów. Cena za pojedynczy film wynosi od 3,69 zł brutto do 11,07 zł brutto w zależności od wybranej kategorii filmu.

Obraz

Ofertą, dostępną wyłącznie dla klientów Plusa są trzy pakiety udostępniające filmy z Kolekcji Plusa w cenach: pakiet 5 filmów za 5 zł brutto, 15 filmów za 10 zł brutto i 30 filmów za 16 zł brutto. Żeby skorzystać z pakietowej oferty VoD, trzeba zarejestrować się na stronie: www.tvscreen.pl i wybrać jeden z trzech pakietów dostępów do filmów wysyłając SMS aktywujący:

  1. dla pakietu 5 filmów: SMS o treści: TAK W na 1205,
  2. dla pakietu 15 filmów: SMS o treści TAK W na numer 1210,
  3. dla pakietu 30 filmów: SMS o treści TAK W na numer 1216.

W odpowiedzi przyjdzie wiadomość SMS z 12-cyfrowym kodem, który należy wpisać po wybraniu filmów. W przypadku zakupu pojedynczego filmu wystarczy wysłać SMS z kodem podanym przy opisie filmu.

Jedynym warunkiem korzystania z nowej oferty jest posiadanie numeru w sieci Plus. Oferta jest dostępna dla użytkowników wszystkich ofert: Plus abonament, Plus Mix, Plus na kartę czy Internetu w Plusie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)