Nowe kanały HD w UPC

Nowe kanały HD w UPC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.08.2013 09:28, aktual.: 02.08.2013 10:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

UPC od 5 sierpnia udostępni klientom kolejne kanały w jakości HD. Tym razem abonenci zyskają dostęp do pełnej oferty stacji HD produkowanych przez Grupę TVN: TVN 24 HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD i TVN 7 HD.

Nowe kanały dostępne będą dla wszystkich klientów Telewizji Cyfrowej UPC. Ich widzowie obejrzą najbardziej znane programy informacyjne, rozrywkowe oraz seriale i filmy w jakości HD. TVN 2. HD to jeden z kanałów informacyjnych, umożliwiający dostęp do aktualnych wiadomości z kraju i ze świata, poszerzonych o raporty specjalne, dyskusje i komentarze. Adresowany do pań TVN Style HD zapewni wybór programów poświęconych urodzie, stylom życia, modzie oraz zdrowiu. Z myślą o fanach motoryzacji udostępniony zostaje TVN Turbo HD. Kanał oferuje starannie dobrane polskie i zagraniczne programy motoryzacyjne, a jego ramówkę uzupełniają audycje o nowościach technologicznych oraz relacje z wydarzeń sportowych. TVN 7 HD to z kolei kanał o profilu filmowo-serialowym proponujący popularne na całym świecie seriale takie jak: „Przyjaciele”, „Dr House”, „Detektyw Monk”, „Ostry Dyżur” czy „Agenci NCIS”. Od wielu lat w ofercie UPC dostępny jest też TVN HD.

Nowe programy produkowane przez Grupę TVN znajdą się na następujących pozycjach: TVN 2. HD na 333 (41 w byłym Aster), TVN Style HD na 106 (74 w byłym Aster), TVN Turbo HD na 108 (75 w byłym Aster), a TVN 7 HD na 107 (42 w byłym Aster). Zmianie ulegnie pozycja TVN 24 – kanał zostanie przesunięty z pozycji 333 na 332.
Telewizory w atrakcyjnych cenach. Dostawa w 24 h. Sprawdź oferty!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)