Torba na notebooka wykrywająca sygnał WiFi

Torba na notebooka wykrywająca sygnał WiFi

Torba na notebooka wykrywająca sygnał WiFi
Źródło zdjęć: © soyntec.com
08.04.2010 14:00, aktualizacja: 08.04.2010 14:15

Firma SOYNTEC wprowadziła na rynek nowe torby i plecaki na notebooki z serii Wiffinder, wyposażone w wyświetlacz LCD, na którym prezentowana jest aktualna godzina oraz siła sygnału WiFi...

Przenośne komputery mają wiele zalet, które doceniają zwłaszcza ci użytkownicy, którzy wiele podróżują. Zapewniają stały dostęp do dokumentów oraz możliwość korzystania z mobilnego Internetu. Aby bezpiecznie podróżować z notebookiem należy w odpowiedni sposób go przenosić – np. w specjalnej torbie. Stale rozbudowywana sieć hotspotów umożliwia korzystanie z Internetu na lotniskach, dworcach kolejowych itp. Niestety jeszcze nie wszędzie są one dostępne, a nawet jeśli, to nie w każdym miejscu jest zasięg. Znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym swobodnie będziemy mogli korzystać z Internetu może stanowić nie lada wyzwanie, a poszukiwanie sieci z włączonym laptopem chyba nie jest najlepszym pomysłem. Jak zatem poradzić sobie z tym problemem?

Firma SOYNTEC wprowadziła na rynek nowe torby i plecaki na notebooki z serii Wiffinder –. modele 210, 310 i 410 EXECUTIVE. Wszystkie zostały wykonane z charakteryzującego się wysoką gęstością nylonu i umożliwiają przenoszenie laptopów o przekątnej ekranu do 15,6 cala. Posiadają uchwyty na długopisy i inne akcesoria, a także specjalne otwory umożliwiające wyprowadzenie przewodu słuchawek odtwarzaczy MP3. Ciekawostką jest wyświetlacz LCD, na którym prezentowana jest aktualna godzina oraz siła sygnału WiFi. Gadżet potrafi zlokalizować sieci bezprzewodowe pracujące w częstotliwości 2.4GHz (802.11b/g).

Nowa torby i plecaki na notebooka SOYNTEC 210, 310 i 410 EXECUTIVE dostępne są w cenie wynoszącej niepełna 35 euro (netto) i objęte są 3-letnią gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)