The Europas Awards: 8 polskich firm z nominacjami. Głosujmy!

The Europas Awards: 8 polskich firm z nominacjami. Głosujmy!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.10.2011 15:28, aktual.: 28.10.2011 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aż 8 polskich projektów otrzymało nominację w organizowanym przy współpracy TechCrunch Europe konkursie The Europas Awards. Polskie projekty konkurują z firmami technologicznymi z całej Europy. Pomóc w odniesieniu sukcesu może każdy – wystarczy oddać swój głos na stronie portalu TechCrunch.

Aż 8 polskich projektów otrzymało nominację w organizowanym przy współpracy z TechCrunch Europe konkursie The Europas Awards. Polskie projekty konkurują z firmami technologicznymi z całej Europy. Pomóc w odniesieniu sukcesu może każdy – wystarczy oddać swój głos na stronie portalu TechCrunch.

|

Obraz

|
| --- |The Europas Awards to doroczny konkurs mający na celu wyróżnienie najważniejszych młodych, europejskich firm działających w przestrzeni internetu. Nominacje w konkursie zostały przydzielone w ramach obrad grupy ponad 2. inwestorów oraz ekspertów branży technologicznej pod przewodnictwem Mike'a Butchera, który na co dzień jest redaktorem portalu TechCrunch Europe.

Wśród przedsiębiorstw mających szansę na zwycięstwo w 21 różnych dziedzinach znalazło się 8 firm z Polski. Każda ma szansę na uzyskanie inwestycji w wysokości 50 tysięcy euro (która przysługuje ostatecznemu zwycięzcy) od grupy venture capital DFJ Espirit. Ostateczne wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 listopada na specjalnej gali w Londynie, a już dziś każdy może pomóc polskiej firmie oddając na nią głos pod tym adresem.

Polskie nominowane firmy to:

SaveUp – aplikacja służąca do mobilnych zakupów multimediów
Future Simple - firma, która tworzy własne startup'y internetowe oraz pomaga serwisom i sklepom internetowym osiągać lepsze wyniki biznesowe
Zubibu – usługa pozwalająca sklepom internetowym łatwo uruchomić dodatkowe kanały sprzedaży, zwłaszcza gdy te chcą dotrzeć do klientów korzystających z urządzeń mobilnych
GammaRebels – polska nominacja w kategorii „Best European Startup Accelerator“, czyli za pomoc w rozwoju startupów
BookLikes – serwis polecający książki, oparty na innowacyjnym algorytmie
Filmaster – oferują ogromną bazę danych recenzji filmów, tworzona przez użytkowników
HardGamma – fundusz inwestujący w straupy (działania typu seed)
myGuidie – to platforma służąca do komunikowania turystów z lokalnymi przewodnikami
Krzysztof Kowalczyk –. został nominowany w kategorii „Best VC Partner of the Year“

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)