Nowe drukarki dla małych i średnich firm od Kyocera

Nowe drukarki dla małych i średnich firm od Kyocera

Nowe drukarki dla małych i średnich firm od Kyocera
28.07.2010 11:39

Firma Arcus, wyłączny importer produktów marki Kyocera Mita w Polsce, wprowadził do swojej oferty dwie, monochromatyczne drukarki laserowe Kyocera Mita FS-1120D i Kyocera Mita FS-1120DN. Są to produkty skierowane do małych i średnich firm, a także użytkowników indywidualnych, którym zależy na niskich kosztach wydruku.

Do budowy drukarek wykorzystano znane z innych modeli Kyocera Mita, ceramiczne bębny o długiej żywotności (do 100.00. stron), które zapewniają niskie koszty eksploatacji i gwarantują długą żywotność urządzeń, a także dobrą jakość drukowanych materiałów. Na uwagę zasługuje sprzętowy duplex umożliwiający automatyczny, dwustronny druk, który dodatkowo wpływa na obniżenie rachunków i zmniejsza zużycie papieru. Drukarki zapewniają również redukcję generowanego hałasu (Half Speed Mode) do 49 dB, co sprawia, że urządzenia te są jednymi z najcichszych na rynku w swojej klasie.

Drukarki Kyocera Mita FS-1120. i Kyocera Mita FS-1120DN umożliwiają ekonomiczny druk z prędkością do 30 stron A4/minutę w rozdzielczości 600x600 dpi. Oba modele zostały wyposażone standardowo w podajnik na 250 arkuszy, z możliwością opcjonalnego powiększenia o dodatkową szufladę o tej samej pojemności. Model Kyocera Mita FS-1120DN został ponadto wyposażony w kartę sieciową, umożliwiającą szybki wydruk z komputerów podłączonych do firmowej sieci.

Obraz
© (fot. Kyocera)

_ „Konstruktorzy połączyli zalety kompaktowej obudowy z najlepszymi rozwiązaniami znanymi z droższych i bardziej zaawansowanych modeli, czego rezultatem są wydajne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w biurach, bibliotekach, agencjach podróży, recepcjach hoteli lub innych miejscach, gdzie liczy się szybki, wyraźny druk oraz niskie koszty jego wytworzenia. Dodatkową zaletą jest intuicyjne oprogramowanie,które w połączeniu z nowym panelem informacyjnym pozwala na ciągły monitoring stanu drukarek, a także prosty w obsłudze mechanizm wymiany tonera. Te wszystkie cechy sprawiają, że drukarki FS-1120D i FS-1120DN są „przyjazne” użytkownikowi, a ich obsługa nie powinna sprawiać trudności nawet niedoświadczonym odbiorcom.” _ - powiedział Łukasz Rumowski, Dyrektor Działu Rozwoju Produktów w Arcus S.A.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)