Tani multimedialny "kombajn" - PMP Itoos M6HD

Tani multimedialny "kombajn" - PMP Itoos M6HD
Źródło zdjęć: © detail.zol.com.cn

28.12.2009 15:24, aktual.: 28.12.2009 15:42

Na rynku pojawił się nowy przenośny odtwarzacz multimedialny – Itoos M6HD. Na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim znakomitym stosunkiem oferowanych możliwości do ceny. Chiński PMP posiada...

Na rynku pojawił się nowy przenośny odtwarzacz multimedialny – Itoos M6HD. Na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim znakomitym stosunkiem oferowanych możliwości do ceny. Chiński PMP posiada ekran o przekątnej 4,3 cala, wsparcie dla wielu formatów plików audio/wideo oraz złącze HDMI 1080i, które pozwoli na wyświetlanie obrazu na ekranie telewizora, a to wszystko za niespełna 59 dolarów.

Itoos M6HD został wyposażony w ekran TFT LCD o przekątnej 4,3 cala, który pozwala na wyświetlanie materiałów wideo zapisanych w maksymalnej rozdzielczości 136. x 768 pikseli oraz wyjście HDMI 1080i, dzięki któremu będziemy mogli oglądać obraz na ekranie telewizora. Odtwarzacz oferuje do 8 GB wbudowanej pamięci Flash, którą za pomocą karty MMC/SD można rozszerzyć o kolejne 32 GB. Wymiana danych z komputerem odbywa się za pomocą interfejsu USB 2.0. Ciekawostką jest funkcja pilota zdalnego sterowania (zasięg 8 m) oraz USB-HOST, która pozwala na podłączenie do odtwarzacza rozmaitych urządzeń zewnętrznych, takich jak telefony komórkowe, kamery wideo czy PDA.

Chiński PMP posiada wbudowany tuner FM i wspiera wiele popularnych formatów plików multimedialnych. Pozwala na słuchanie muzyki (m.in. APE, FLAC, MP3, OGG, WMA, Microsoft PlayFX), oglądanie materiałów wideo (m.in. H.264, MKV, VOB, DAT, RM/RMVB, AVI) z napisami (SRT, SUB), przeglądanie obrazów (JPG, PNG, GIF, BMP) oraz czytanie e-booków. Całość mierzy 104 x 77 x 12 mm i kosztuje niespełna 59 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)