Tablet Acer Iconia Tab A510 Olympic Games Edition

Tablet Acer Iconia Tab A510 Olympic Games Edition

Tablet Acer Iconia Tab A510 Olympic Games Edition
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.04.2012 11:30, aktualizacja: 16.04.2012 12:25

Acer przygotowując się do olimpiady w Londynie wprowadza na rynek tablet Iconia Tab A510 Olympic Games Edition z logo Olimpijskim.

Acer Iconia Tab A51. jest najnowszym tabletem firmy, wyposażonym w system operacyjny Android Ice Cream Sandwich. Wyróżnia się miedzy innymi 15-godzinnym czasem pracy na baterii. Jest też wyposażony w wydajny, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3.

W tablecie ICONIA TAB A51. zastosowano akumulator o pojemności 9800 mAh, który wystarcza nawet na 15 godzin odtwarzania filmów HD. Ze względu na równoległe ogniwa, pomimo dużej pojemności akumulatora tablet ma poręczny kształt.

Czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 w inteligentny sposób rozdziela obciążenie, tak aby zapewnić większą moc obliczeniową oraz mniejsze zużycie energii. Dzięki temu pozwala na intensywną pracę wielozadaniową, odtwarzanie filmów HD, korzystanie z gier konsolowych oraz szybsze przeglądanie stron internetowych. Ponadto, piąty „dodatkowy”. rdzeń procesora realizuje zadania nie wymagające dużej mocy obliczeniowej, takie jak odtwarzanie muzyki, czy tryb aktywnej gotowości – bezpośrednio wpływa na to zmniejszenie poboru energii i wydłużenie czasu pracy urządzenia.

Wśród aplikacji zapewniających produktywność znajduje się program Acer Print, który ułatwia bezprzewodowe drukowanie oraz obsługuje różnorodne formaty dokumentów, zdjęć i stron internetowych. Acer Print jest kompatybilny z 87. markowych drukarek dostępnych obecnie na rynku. Ponadto, tablet jest wyposażony w pakiet Polaris Office, zoptymalizowany do pracy z urządzeniami tego typu.

Dostępna konfiguracja:
Acer Iconia Tab A510 - 10,1" WXGA HD 1280x800, nVidia Tegra T30S (1,3GHz) Quad Core, 1GB RAM, 32GB Emmc, 802.11bgn, MicroUSB, HDMI, MicroSD card reader, Bluetooth, Android 4.0, cena 1 849 zł brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)