SteelSeries Spectrum 7xb - bezprzewodowe słuchawki dla Xbox’a

SteelSeries Spectrum 7xb - bezprzewodowe słuchawki dla Xbox’a

SteelSeries Spectrum 7xb - bezprzewodowe słuchawki dla Xbox’a
03.08.2011 10:49, aktualizacja: 22.09.2011 12:08

SteelSeries wprowadza na rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem Spectrum 7xb przeznaczone do współpracy z konsolą Xbox. . Urządzenie wyposażono w wysuwany mikrofon, możliwość szybkiego rozłożenia na cztery elementy oraz 50-milimetrowe głośniki.

Model Spectrum 7xb stworzony został z myślą o współpracy z konsolą Xbox 36. - ale urządzenie jest w pełni kompatybilne również z komputerami PC oraz Mac. Zastosowana w nim technologia bezprzewodowego przesyłania sygnału umożliwia pracę w zasięgu około 10 metrów od nadajnika.

Według deklaracji producenta dwie baterie typu AAA wystarczą na ponad 2. godzin pracy. Co ważne - po wyłączeniu nadajnika, słuchawki wyłączają się automatycznie. Dodatkowym atutem słuchawek są skórzane okładziny, zapewniające komfort i pasywne tłumienie dźwięków z otoczenia.

Obraz
© (fot. SteelSeries)

Podłączany do konsoli Xbox 36. nadajnik wyposażony jest w złącze USB, a także 3,5 mm oraz RCA. Dzięki takiemu zestawowi portów Spectrum 7xb bez problemu współpracuje zarówno z konsolą (w tym przypadku urządzenie przesyła zarówno dźwięki z gry, jak i komunikaty wypowiadane przez użytkownika), jak i z każdym innym urządzeniem wyposażonym w USB oraz złącze 3,5 mm lub RCA.

Użytkownicy konsoli Xbox 36. mają także do dyspozycji dedykowane fukncje:

- LiveMix: umieszczony na lewej słuchawce przycisk umożliwia szybkie dopasowanie dźwięków z gry do czatu głosowego (dzięki temu użytkownik zawsze usłyszy przeznaczone dla niego komunikaty od innych graczy),

- ExactSND: zestaw predefiniowanych ustawień dźwięku, które przełączać można specjalnym przyciskiem na słuchawce. Wśród nich znalazły się tryby: performance (do wsłuchiwania się w dźwięki kierunkowe - np. odgłosy kroków lub strzały), immersion (zoptymalizowane dźwięki z otoczenia) oraz entertainment (tryb stworzony z myślą o oglądaniu filmów i muzyki).

Słuchawki Spectrum 7xb dostępne są w dość wysokiej cenie 179,99 euro, czyli około 720 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)