Bezprzewodowe słuchawki SteelSeries H Wireless

Bezprzewodowe słuchawki SteelSeries H Wireless
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.11.2013 13:51, aktual.: 19.11.2013 14:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SteelSeries wprowadził na rynek bezprzewodowe słuchawki H Wireless z obsługą Dolby Digital, Dolby Headphones czy Dolby Pro Logic IIx. Obsługa tych standardów ma umożliwić reprodukcję dźwięku przestrzennego, w tym dźwięku 7.1.

Dzięki systemowi frequency-hopping, który automatycznie poszukuje dostępnych częstotliwości, a następnie „przeskakuje”. między najlepszymi, producent stara się dostarczać do słuchawek dźwięk bez żadnych opóźnień. Słuchawki mogą pracować w trybie ChatMix, który pozwala użytkownikom na odpowiedni balans między dźwiękiem z gry a komunikacją głosową, oraz w trybie LiveMix – jeśli gracz nie chce samemu ustawiać balansu między dźwiękiem z gry a komunikacją głosową, ta funkcja zrobi to za niego automatycznie, zmniejszając głośność gry, kiedy wykryty zostanie głos.

Do zestawu dołączane są dwie wymienne baterie litowo-jonowe, z których każda ma zapewnić pracę do 2. godzin. Użytkownik może z nich korzystać na zmianę - kiedy jedna ładuje się w transmiterze, druga zasila słuchawki.

W H Wireless zastosowano lekką konstrukcję z pianką memory foam w muszlach i pałąku. Wysuwany mikrofon wyposażono w LED-owy identyfikator wyciszenia. Port Sound Share umożliwia dzielenie się dźwiękiem z innymi osobami –. wystarczy podłączyć drugą parę dowolnych słuchawek.

Użytkownicy mogą zachować do 5 profili, które ułatwią i przyspieszą przenoszenie się między różnymi platformami (np. profil PC, TV, konsola, itp.) czy gatunkami gier. Jasny wyświetlacz OLED pokazuje aktualne ustawienia dźwięku, czy poziom naładowania baterii.

Cena: 1250 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)