CES 2012: kompaktowe słuchawki dla graczy SteelSeries Flux

CES 2012: kompaktowe słuchawki dla graczy SteelSeries Flux
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.01.2012 11:42, aktual.: 12.01.2012 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SteelSeries zaprezentował nowe słuchawki z mikrofonem - SteelSeries Flux.

SteelSeries zaprezentował nowe słuchawki z mikrofonem - SteelSeries Flux. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z komputerami PC i Mac oraz urządzeniami mobilnymi; wyposażono je w nauszniki z okładzinami oraz głośniki 40 mm.

Nabywca najnowszego produktu SteelSeries znajdzie w zestawie ze słuchawkami dwa kable (oba wyposażone w mikrofon oraz pilota) - jeden z dwoma wtyczkami, który można podłączyć do komputera PC (do gniazda słuchawek i mikrofonu) oraz drugi, z pojedynczą wtyczką, przeznaczony do współpracy z komputerami Mac oraz urządzeniami mobilnymi. Gniazda do podłączenia kabli znajdują się na obu nausznikach - dzięki temu można połączyć ze sobą dwa komplety słuchawek - to pozwala np. na jednoczesne korzystanie z jednego źródła dźwięku dwóm użytkownikom.

Model Flux zaprojektowano tak, by doskonale sprawdzał się w podróży - słuchawki można wygodnie nosić na szyi, a także błyskawicznie złożyć, tak by zajmowały jak najmniej miejsca. Znane z innych modeli SteelSeries rozbudowane możliwości konfigurowania sprzętu w przypadku Flux nie ograniczają się do modyfikowania ustawień dźwięku i mikrofonu - możliwe jest również dopasowanie do własnych preferencji wyglądu urządzenia, dzięki wymiennym okładzinom i nakładkom na słuchawki.

Słuchawki SteelSeries Flux pojawią się na rynku w drugim kwartale bieżącego roku - wtedy też zostanie podana ich cena oraz szczegółowe informacje na temat produktu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)