Bezprzewodowe słuchawki Creative CB8100

Bezprzewodowe słuchawki Creative CB8100

Bezprzewodowe słuchawki Creative CB8100
25.04.2007 17:06, aktualizacja: 26.04.2007 11:31

Creative wprowadziła do sprzedaży bezprzewodowe słuchawki Wireless Headphones CB8100 z technologią Bluetooth.

Creative wprowadziła do sprzedaży bezprzewodowe słuchawki Wireless Headphones CB8100 z technologią Bluetooth. Lekkie i wygodne słuchawki o nowoczesnym wzornictwie przeznaczone są dla wymagających miłośników muzyki.

Creative CB8100 to zamknięte, dynamiczne słuchawki bezprzewodowe hi-fi. Wyposażono je w duże i lekkie tytanowe przetworniki o średnicy 50 mm oraz w silne magnesy neodymowe. Oferują szczegółowy, dynamiczny dźwięk ze wzmocnionym zakresem niskich tonów. Ergonomiczna, nowoczesna konstrukcja oraz miękkie poduszki zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnego słuchania. Wbudowany regulator głośności i przełącznik utworów zainstalowany w słuchawkach ułatwia obsługę odtwarzaczy MP3 z rodziny Creative Zen.

Słuchawki Creative CB8100 można wykorzystywać w dwóch trybach. W trybie bezprzewodowym nadajnik Bluetooth (z obsługą profili A2DP - Advanced Audio Distribution Profile oraz AVRCP- Audio/Video Remote Control Profile) i wbudowany w słuchawki akumulator zapewniają do 10 godzin pracy w zasięgu do 10 metrów. W każdej chwili można także podłączyć słuchawki bezpośrednio do odtwarzacza. Dzięki dołączonemu do zestawu przewodowi audio z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem można korzystać z nich jak z klasycznych przewodowych słuchawek. Konstrukcja słuchawek pozwala na ich składanie, co pomaga je przewozić w specjalnym, usztywnionym futerale, wraz z ładowarką, nadajnikiem i przewodem audio.

Słuchawki Creative Wireless Headphones CB8100 dostępne będą na polskim rynku od połowy maja w cenie 669 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)