Słuchawki Apple "kopią" prądem. Oficjalnie

Słuchawki Apple "kopią" prądem. Oficjalnie

Słuchawki Apple "kopią" prądem. Oficjalnie
20.05.2009 17:00, aktualizacja: 21.05.2009 11:12

Firma Apple oficjalnie przyznała, że oryginalne słuchawki towarzyszące iPodom i iPhone'om mogą czasami lekko "kopnąć" prądem swojego właściciela.

Apple przyznało oficjalnie, że szczególnie w pomieszczeniach cechujących się niewielką wilgotnością, użytkownicy iPodów i iPhone'ów mogą zostać potraktowani przez podłączone do ich sprzętu słuchawki niewielkim wyładowaniem elektrostatycznym. Zaznacza jednocześnie, że problem ten nie dotyczy wyłącznie ich sprzętu. Warto jednak tutaj dodać, że na "kopanie prądem" posiadacze urządzeń Apple skarżyli się już od dawna.

Obraz
© (fot. Apple)

Firma z Cupertino zwraca uwagę również na inne sytuacje, w których możemy zostać niemile potraktowani. Zbieraniu ładunków sprzyjać ma między innymi częste wyjmowanie/wkładanie urządzenia z/do kieszeni, noszenie ubrań z syntetycznych materiałów oraz uprawianie sportu.

Więcej informacji na ten temat (również dobrych rad przekonujących do noszenia ubrań z naturalnych materiałów czy też zakupu nawilżacza powietrza) można znaleźć na stronie Apple.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)