Ekskluzywne słuchawki Skullcandy Aviator

Ekskluzywne słuchawki Skullcandy Aviator

Ekskluzywne słuchawki Skullcandy Aviator
06.06.2011 13:24, aktualizacja: 06.06.2011 13:34

Skullcandy wprowadził na polski rynek ekskluzywny model słuchawek - Aviator. Wygląd muszli w nowych słuchawkach nawiązuje kształtem do ponadczasowych okularów wymyślonych przez firmę Ray Ban w 1930 roku. Okulary takie, znane jako aviator, lata świetności przeżywały na twarzach alianckich lotników w czasie drugiej wojny światowej.

Nowe słuchawki Skullcandy Aviator wykonane są z półprzezroczystego poliwęglanu, a pokrywy muszli kryją w sobie 40-milimetrowe głośniki. Użytkownik może wybrać zestaw w kolorze złotawego brązu, czerni lub bieli. Do uszu użytkownika przylegają miękkie skórzane "poduszeczki". Skórą obity jest również elastyczny pałąk, wokół którego poprowadzona została metalowa oprawa z aluminium i nierdzewnej stali. Uwagę zwraca także nylonowy kabel bez żadnych tendencji do irytującej plątaniny.

Obraz
© (fot. Skullcandy)

Słuchawki wyposażono także kablowego pilota, który służy do zmiany utworów i regulacji natężenia dźwięku. Urządzenie po złożeniu pałąka mieści się w niewielkim pokrowcu sprzedawanym razem z zestawem. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Sugerowana cena detaliczna to 699 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)