Nowe słuchawki Sony

Nowe słuchawki Sony
Źródło zdjęć: © Sony

09.03.2010 14:26, aktual.: 09.03.2010 14:54

Sony prezentuje cztery nowe modele słuchawek: MDR-570, MDR-370, MDR-EX77 i EX-57. Prezentowane produkty Sony charakteryzują się oryginalnym wyglądem i dobrej jakości dźwiękiem

Słuchawki typu zamkniętego MDR-570

Nowe, kolorowe słuchawki MDR-57. to lekkie, eleganckie słuchawki wyposażone w wąski pałąk na głowę i zmniejszające ucisk poduszki uszne wyściełane poliuretanem, co zapewnia wysoki komfort. Przetwornik neodymowy 30 mm odporny na moc wejściową do 1000 mW zapewnia bardzo wysoką jakość dźwięku o szerokim zakresie częstotliwości.

Obraz
© Słuchawki Sony MDR-570 (fot. Sony)

Słuchawki posiadają możliwość zmiany długości kabla. Obrotowa konstrukcja pozwala na ich bezpieczne przenoszenie w plecaku lub torbie. Bogata kolorystyka (czarne, pomarańczowe, zielone, brązowe, niebieskie) i jakość wykonania pozwalają na wybór dostosowany do własnych upodobań. Pozłacany wtyk, gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości dźwięku.

Słuchawki typu otwartego MDR-370

Model ten został opracowany z myślą o młodszych miłośnikach muzyki. Podobnie jak MDR-570. te nowe kolorowe słuchawki mają zmniejszające ucisk poduszki uszne wyściełane poliuretanem, co zapewnia wysoki komfort, oraz bardzo wąski, regulowany pałąk o wielkości dostosowanej do potrzeb nastolatków. Przetwornik neodymowy 30 mm odporny na moc wejściową do 1000 mW zapewnia znakomitą jakość dźwięku z czystym brzmieniem basów i tonów wysokich, co umożliwia odtwarzanie bez zniekształceń utworów z kolekcji MP3.

Obraz
© Słuchawki Sony MDR-370 (fot. Sony)

Słuchawki MDR-37. ważą zaledwie 52 g i są dostępne w czterech kolorach - różowym, niebieskim, zielonym i białym. Mają wygodną regulację długości kabla, która pozwala uniknąć ich poplątania.

Słuchawki douszne MDR-EX77LP i MDR-EX57

Nowe słuchawki douszne MDR-EX77LP zadowolą słuchaczy, którzy równie wysoko cenią sobie styl i wspaniały dźwięk. Dzięki nowej, kątowej strukturze i bardzo miękkim, silikonowym wkładkom naturalnie dopasowują się do kanału usznego i ograniczają wypływ dźwięku.

Przetwornik neodymowy 9 mm o wysokiej czułości gwarantuje wysoką jakość dźwięku o szerokim zakresie częstotliwości i dynamiki. Regulator długości kabla pozwala uniknąć plątaniny przewodów. W zestawie jest także futerał, który chroni słuchawki w czasie podróży. Słuchawki MDR-EX77LP są dostępne w kolorze czarnym lub białym.

Obraz
© (fot. Sony)

Nowe słuchawki MDR-570. -370, MDR-EX77, -EX57 będą dostępne od kwietnia 2010 r.

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Sony)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)