Skype na iPhone’a w telefonii trzeciej generacji

Skype na iPhone’a w telefonii trzeciej generacji
Źródło zdjęć: © Skype

01.06.2010 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Skype ogłosił wprowadzenie na rynek nowej wersji aplikacji dla iPhone’ów. Umożliwia ona posiadaczom iPhone’ów wykonywanie i odbieranie połączeń typu Skype-to-Skype, a także dzwonienie na komórki i telefony stacjonarne na całym świecie za pośrednictwem łącza 3G. Niezbędne oprogramowanie można ściągnąć ze sklepu Apple’a App Store

Połączenia Skype-to-Skype przez 3. będą darmowe w okresie próbnym, czyli do końca roku 2010. Szczegółowe ceny zostaną podane w najbliższych miesiącach. Na pewno będą zgodne z filozofią Skype’a, w której wartością nadrzędną jest najwyższa jakość rozmów. Połączenia telefoniczne przez Skype w sieciach Wi-Fi pozostaną bezpłatne.

Obraz
© (fot. Skype)

_ "Użytkownicy iPhone’ów od dawna domagali się możliwości korzystania ze Skype’a przez łącze 3G. Nowa wersja aplikacji umożliwi im wykorzystanie komunikatora praktycznie wszędzie" _, stwierdził Russ Shaw, Dyrektor Generalny Skype for Mobile. _ "Wykorzystanie Skype’a na iPhone’ach bez konieczności podłączania się do sieci Wi Fi da nowe możliwości użytkownikom Skype’a, pragnącym dzwonić za darmo bądź po niskich cenach do kogokolwiek, w dogodnym momencie i z każdego miejsca na świecie". _

Nowe, dodatkowe funkcje Skype’a w aplikacji iPhone:
• Dźwięk o jakości zbliżonej do CD w połączeniach typu Skype-to-Skype dzięki wykorzystaniu szerokopasmowego łącza na iPhone’ach 3G, i iPodach touch począwszy od ich drugiej generacji.
• Nowoczesny wskaźnik jakości głosu, którego zadaniem jest pomaganie klientom w wybraniu najbardziej dogodnego momentu do przeprowadzenia rozmowy telefonicznej.
• Skrócony czas rozruchu.
•. Natychmiastowy dostęp do przycisków funkcyjnych z ekranu głównego.

Nowa aplikacja jest kompatybilna z następującymi urządzeniami: iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPod touch i iPad. Skype wymaga instalacji systemu operacyjnego iPhone OS w wersji 3.0 lub wyższej.

Telefonowanie jest możliwe na iPhone’ach, iPhone’ach 3. i iPodach touch począwszy od drugiej generacji. W przypadku iPodów touch konieczne są odpowiednie słuchawki i mikrofon.

Aplikacja Skype for iPhone jest dostępna do pobrania za darmo z App Store na iPhone’ach i iPodach touch, jak również pod adresem: www.skype.com/go/iphone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)