Skype na iPhone’a w telefonii trzeciej generacji

Skype na iPhone’a w telefonii trzeciej generacji01.06.2010 11:39
Skype na iPhone’a w telefonii trzeciej generacji
Źródło zdjęć: © Skype

Skype ogłosił wprowadzenie na rynek nowej wersji aplikacji dla iPhone’ów. Umożliwia ona posiadaczom iPhone’ów wykonywanie i odbieranie połączeń typu Skype-to-Skype, a także dzwonienie na komórki i telefony stacjonarne na całym świecie za pośrednictwem łącza 3G. Niezbędne oprogramowanie można ściągnąć ze sklepu Apple’a App Store

Połączenia Skype-to-Skype przez 3. będą darmowe w okresie próbnym, czyli do końca roku 2010. Szczegółowe ceny zostaną podane w najbliższych miesiącach. Na pewno będą zgodne z filozofią Skype’a, w której wartością nadrzędną jest najwyższa jakość rozmów. Połączenia telefoniczne przez Skype w sieciach Wi-Fi pozostaną bezpłatne.

288757465544407187
Źródło zdjęć: © (fot. Skype)

_ "Użytkownicy iPhone’ów od dawna domagali się możliwości korzystania ze Skype’a przez łącze 3G. Nowa wersja aplikacji umożliwi im wykorzystanie komunikatora praktycznie wszędzie" _, stwierdził Russ Shaw, Dyrektor Generalny Skype for Mobile. _ "Wykorzystanie Skype’a na iPhone’ach bez konieczności podłączania się do sieci Wi Fi da nowe możliwości użytkownikom Skype’a, pragnącym dzwonić za darmo bądź po niskich cenach do kogokolwiek, w dogodnym momencie i z każdego miejsca na świecie". _

Nowe, dodatkowe funkcje Skype’a w aplikacji iPhone:
• Dźwięk o jakości zbliżonej do CD w połączeniach typu Skype-to-Skype dzięki wykorzystaniu szerokopasmowego łącza na iPhone’ach 3G, i iPodach touch począwszy od ich drugiej generacji.
• Nowoczesny wskaźnik jakości głosu, którego zadaniem jest pomaganie klientom w wybraniu najbardziej dogodnego momentu do przeprowadzenia rozmowy telefonicznej.
• Skrócony czas rozruchu.
•. Natychmiastowy dostęp do przycisków funkcyjnych z ekranu głównego.

Nowa aplikacja jest kompatybilna z następującymi urządzeniami: iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPod touch i iPad. Skype wymaga instalacji systemu operacyjnego iPhone OS w wersji 3.0 lub wyższej.

Telefonowanie jest możliwe na iPhone’ach, iPhone’ach 3. i iPodach touch począwszy od drugiej generacji. W przypadku iPodów touch konieczne są odpowiednie słuchawki i mikrofon.

Aplikacja Skype for iPhone jest dostępna do pobrania za darmo z App Store na iPhone’ach i iPodach touch, jak również pod adresem: www.skype.com/go/iphone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)