Nowe abonamenty w Skype

Nowe abonamenty w Skype

Nowe abonamenty w Skype
Źródło zdjęć: © Skype
07.05.2010 02:03, aktualizacja: 07.05.2010 08:59

Skype uruchamia nowe plany wykonywania połączeń do ponad 170 krajów, pozwalające klientom zaoszczędzić do 60% w porównaniu do standardowych stawek w ofercie prepaid Skype.

Klienci będą mieli większy wybór, gdyż abonamenty dostępne będą w różnorodnych pakietach, od 60 minut aż do pakietów nieograniczonych, będzie również możliwość wykupienia miesięcznego, kwartalnego lub rocznego abonamentu na rozmowy.

Obraz
© (fot. Skype)

Oferta abonamentów Skype ma zaczynać się od 0,89 euro netto miesięcznie i obejmować efektywne stawki w wysokości nawet 0,01 euro netto za minutę do niemal wszystkich lokalizacji na całym świecie.

Dzięki nowym abonamentom, użytkownicy Skype mają zyskać elastyczność pozwalającą dostosowywać swoje plany wykonywania rozmów w trzech krokach:
1. Wybór krajów, do których chcą dzwonić.
2. Decyzja, czy chcą wykonywać połączenia na numery komórkowe, stacjonarne, czy zarówno jedne, jak i drugie.
3. Wybór planu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom, od miesięcznego do 12-miesięcznego, oraz od 60 minut do nieograniczonej ilości rozmów.

Według danych TeleGeography, rozmowy wykonywane za pośrednictwem Skype stanowią obecnie 12% wszystkich rozmów międzynarodowych na świecie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)