Serwis dla miłośników rowerów

Serwis dla miłośników rowerów

19.08.2009 15:25, aktual.: 21.08.2009 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W polskich zasobach Internetu pojawił się ciekawy serwis dla miłośników turystyki rowerowej. WyjdzNaRower.pl to społecznościowy serwis, którego ideą jest dzielenie się ciekawymi trasami rowerowymi. Tworzy go grupa zapaleńców, ale także każdy jego użytkownik, który może uzupełniać bazę strony o swoje ulubione trasy rowerowe, dodawać ich opisy itd.. Wszystkie trasy posiadają czytelne mapy oparte o Google Maps także graficzną prezentację wzniesień jakie napotkamy na trasie.. Obecnie w serwisie znajduje się prawie 600 tras rowerowych biegnących przez najróżniejsze zakątki Polski i nie tylko.

*W polskich zasobach Internetu pojawił się ciekawy serwis dla miłośników turystyki rowerowej. WyjdzNaRower.pl to społecznościowy serwis, którego ideą jest dzielenie się ciekawymi trasami rowerowymi. Tworzy go grupa zapaleńców, ale także każdy jego użytkownik, który może uzupełniać bazę strony o swoje ulubione trasy rowerowe, dodawać ich opisy itd.. Wszystkie trasy posiadają czytelne mapy oparte o Google Maps,a także graficzną prezentację wzniesień jakie napotkamy na trasie. Obecnie w serwisie znajduje się prawie 600 tras rowerowych biegnących przez najróżniejsze zakątki Polski i nie tylko. *

Dodatkową funkcjonalnością serwisu jest możliwość wspólnego organizowania przejazdów na mniej, lub bardziej znanych trasach o różnym stopniu trudności. W bazie WyjdzNaRower.pl codziennie pojawiają się nowe trasy i nowi użytkownicy chętni do wspólnych wycieczek - znakomitego sposobu spędzenia wolnego czasu, jak i nawiązania nowych znajomości wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach. System umożliwia każdemu wprowadzenie własnej trasy rowerowej, wraz z jej opisem czy np. planowaną datą startu. Inni użytkownicy mogą komentować trasy, oraz dopisać się do planowanej wycieczki jako uczestnik.

Serwis jest czytelny i przejrzysty, choć nie jest pozbawiony drobnych wad. Przy korzystaniu z przeglądarki Opera pojawiają się problemy z wyścielaniem map. W niektórych przypadkach opisy tras są lakoniczne, a nam bardzo brakowało zdjęć obrazujących daną trasę.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)